in

Kuklalı Köşk: Hırsız Var 19 Nisan da Sinemalarda Gösterime Başladı

Kuklalı Köşk: Hırsız Var filmi ile komedi ve aile türleri birbiriyle buluşuyor. Son dönemlerde olumsuz örnek teşkil eden komedi filmleri arttı. Ancak bu kez ailecek izlenebilecek bir güldürü ile karşı karşıyayız. 19 Nisan 2019’da sinemalarda gösterime giren filmin ilginç bir hikâyesi var.

Kuklalı Köşk Hırsız Var filminde Riko ve Behçet isimli iki kafadarın hırsızlık sonucunda zengin olma hayalleri vardır. Hedef ise Müşfik isimli yaşlı ve zengin bir adamın köşküdür. Aldıkları istihbarat doğrultusunda kendisinin bir davete katılacağını bilirler. Bunun üzerine köşke adım atarak zenginliklerine olan ilk adımı attıklarını düşünürler. Müşfik ise canlı kuklalara köşkü emanet ederek davete gitmiştir. İşte bu noktadan sonra işler sarpa sarar ve acemi hırsızların başına gelmeyen kalmaz.

Kadir Çöpdemir, Serkan Şengül, Asena Tuğal ve Ali Uyandıran gibi değerli oyuncuların hayat verdikleri karakterler Fatih Özcan’ın yazdığı senaryoyla karşımıza çıkacak. Kuklalı Köşk: Hırsız Var filminin yönetmen koltuğunda ise Mustafa H. Öztürk oturuyor.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

İşte Bu 8 Problem Ağız Kokusuna Neden Olabilir

Çocuklarda Kardeş Kıskançlığı Normal mi?