La Casa De Papel 5.Sezon Ne Zaman Başlayacağı Merakla Bekleniyor

la-casa-de-papel-5-sezon-ne-zaman-baslayacagi-merakla-bekleniyor2

Netflix’in şimdiden efsane diziler kategorisinde yer alan yapımı La Casa De Papel 5.sezon dizinin hayranları tarafından merakla bekleniyor. Konusu ve karakterleri ile tüm dünyayı bir anda sarsan İspanyol yapımı dizinin 4.sezonu Nisan ayının başlarında gösterime girmişti. Dizinin fanları çeşitli forum sitelerinde şimdiden La Casa De Papel yeni sezon ne zaman diye tartışma konuları açtılar bile.

https://www.youtube.com/watch?v=kZMwbA7jfCQ

Her ne kadar konu ile ilgili yapımcı ve yönetmenden kesin bir açıklama gelmese de efsane dizinin 2021 sonları ya da 2022 başlarında yeni sezona merhaba diyeceği konuşuluyor. Yani dizinin hayranları bir seneden biraz fazla bir süre daha beklemek zorunda kalacak. La Casa De Papel yeni sezon fragmanı henüz yayınlanmamasına rağmen dizi severler yorum yapmaktan geri durmuyorlar.

La Casa De Papel 5.Sezon Yorumları

Ünlü dizinin senaristi Alex Pina, yeni sezonu yazmaya henüz başlamadığını duyursa da La Casa De Papel fanları 5.sezon hakkında yorum yapmaktan geri durmuyorlar. La Casa De Papel 4.sezon final sahnesi çok sevilen Nairobi karakterinin ölmesi ve müfettiş Sierra’nın Profesör’ün kafasına silah dayadığı sahne ile bitmişti.

La Casa De Papel yeni sezon ilk sahne Profesör ve Sierra’nın boğuşma sahnesi ile başlayacak. Yorumlara ve dizinin seyri açısından ikisi de bu sahneden sağ olarak kurtulacak. Ama ilginç teorilerden birisi geçmişte Profesör ve Sierra’nın ilişkilerinin olduğuna dair. Kim bilir belki Sierra Lizbon gibi sonradan ekibe dahil olabilir. Biliyorsunuz fenomen dizi izleyicilerini ters köşe yapmayı seviyor.

Yapılan yorumların hepsi şehir efsanesi gibi kulaktan kulağa dolaşsa da 5.sezon için Alex Pina’nın Kolombiya’da kendini inzivaya çekip kalemi eline alması beklenecek.

La Casa De Papel Konusu

Netflix’in fenomen dizisi La Casa De Papel 1.sezon itibari ile kendisine geniş bir hayran kitlesi oluşturmuş bir dizi. Profesör liderliğinde bir ekip olan 8 kişi İspanya Merkez Bankası’nı soyması dizinin ana konusu. Birbirinden orijinal her bir karakterin başlı başına dizi olabilecek hikayeleri izleyiciyi ekrana kilitliyor.

Dizi içerisinde ki her bir karakterin karizması ve Dali maskeleri kısa süre içerisinde tüm Dünya’da yeni bir akım doğmasına neden oldu.

 

 

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık