in

Lanetli Gözyaşları 19 Nisan da Türkiye de Gösterime Girdi

Lanetli Gözyaşları filminde korku ve gerilimin dışında gizem temasının çok net bir şekilde işlendiğini görüyoruz. Konu olarak son derece etkileyici olan yapım Amerika tarafından çekildi. 19 Nisan 2019’da Türkiye’de de gösterime başlayan filmin orijinal ismi ise The Curse of La Llorona olarak duyuruldu.

Lanetli Gözyaşları filminde ana karakter olan La Llorona aslında tam anlamıyla kabusun kendisini temsil ediyor. Çocuklarını boğarak öldüren ve bu kıyımı yaptıktan sonra kendisini nehre atarak intihar eden bir ruhtan söz ediyoruz. Şimdi ise yıllar boyunca kendi çocukları gibi avladığı yüzlerce çocuğun güvenliği risk altındadır. Özellikle Anna ve himayesindeki sosyal hizmetler tarafından benimsenmiş çocuklar bu tehlikeye karşı dik durmak zorundadır.

Lanetli Gözyaşları filminin başrollerinde Linda Cardellini, Raymond Cruz, Tony Amendola, Patricia Velasquez ve Sean Patrick Thomas yer alıyor. Yönetmenliği Michael Chaves tarafından yapılan filmin senaryosu Tobias Iaconis tarafından kaleme alınmış.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yol Ayrımında Hayata Dair En Önemli Karar, Mesleğimi Nasıl Seçebilirim?

Hackerlara ve Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı Korunma Sağlayan En İyi 5 Antivirüs Programı