1. Ana Sayfa
  2. Teknolojik Gelişmeler

LG K22 Plus Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

LG K22 Plus Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı
0

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi LG, geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel bir lansman kapsamında giriş seviyesine hitap eden yeni akıllı telefonunu tanıttı. LG K22 Plus ismi verilen cihaz, özellikleriyle son derece dikkat çekiyor. Snapdragon 215 işlemcisiyle birlikte piyasaya çıkacak olan yeni akıllı telefon, oldukça zarif bir tasarıma sahip. Dilerseniz, LG şirketi tarafından tanıtımı yapılan ve donanımsal özellikleriyle giriş seviyesine hitap eden yeni akıllı telefonu gelin daha yakından detaylı olarak birlikte inceleyelim.

LG K22 Plus Özellikleri

LG K22 Plus Özellikleri

LG şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni akıllı telefon LG K22 Plus özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. İkili kamera kurulumuna sahip olan yeni cihaz, Android 10 işletim sistemi ile birlikte kullanıcıların karşısına gelecek. Peki, giriş seviyesine hitap yeni akıllı telefonun diğer özellikleri neler?

1.     Ekran Özellikleri

Ekran Özellikleri

6,2 İnç büyüklüğünde son derece standart bir ekrana sahip olan yeni akıllı telefon, kalın çerçeve yapısıyla dikkat çekiyor. Herhangi bir Gorilla Glass teknolojisine sahip olmayan cihazın çözünürlüğü ise HD+ olarak duyuruldu.

2.     Kamera Özellikleri

Kamera Özellikleri

Güney Kore de düzenlenen özel bir lansman da tanıtılan yeni akıllı telefon kamera özellikleri ile dikkat çekiyor. Herhangi bir yapay zeka desteğine sahip olmayan cihaz, ikili kamera kurulumu (13 MP + 2 MP) ile birlikte kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanıyor. Selfie kamerası olarak da lanse edilen ön kameranın çözünürlüğü ise 5 MP olarak açıklandı.

3.     Diğer Özellikler

Diğer Özellikler

3 GB Bellek kapasitesiyle birlikte piyasaya çıkacak olan yeni akıllı telefon, Snapdragon 215 işlemcisine sahip. İşletim sistemi Android 10 olan yeni cihaz, kullanıcıların karşısına 64 GB büyüklüğünde dahili depolama alanıyla birlikte çıkmaya hazırlanıyor. Herhangi bir hızlı şarj desteğine sahip olmayan akıllı telefonun batarya kapasitesi ise 3.000mAh olarak açıklandı.

LG K22 Plus Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

LG K22 Plus Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen özel bir lansman da tanıtılan yeni akıllı telefon LG K22 Plus donanımsal özellikleriyle giriş seviyesine hitap ediyor. İlk olarak Güney Amerika kıtasında piyasaya çıkacak olan cihazın resmi çıkış tarihi ve fiyatı ise henüz açıklanmadı. Üç farklı renk seçeneğine sahip olacak olan yeni akıllı telefonun ne kadar satacağı ise merak konusu.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap