1. Anasayfa
  2. Güncel Haberler

LÖSEV Kurbanlık Bağış 2020 Fiyatları

LÖSEV Kurbanlık Bağış 2020 Fiyatları
0

31 Temmuz’da başlayacak olan kurban bayramı için kurbanlık fiyatları belirlenmeye başlandı. Kurban bayramında kurbanları kabul edeceğini açıklayan LÖSEV, kurban için belirlediği fiyatlarını açıkladı. LÖSEV kurulduğu günden bugüne dek, daima lösemili çocukların yanında oldu. Lösemi hastalarının hayatında proteinin önemi oldukça fazla olmasından dolayı, LÖSEV her yıl 12 ay boyunca, hasta çocuklarına ve ailelerini taze et ve et ürünleri iletmeye devam ediyor ve kurban bayramında LÖSEV vakfına bağışlayacağınız her kurban 40 bine yakın sayıda lösemili çocuklara ve ailelerine bağışlanıyor. Peki LÖSEV kurbanlık bağış fiyatları nedir? LÖSEV 2020 yılında lösemili çocuklara ve ailelerine kurban bağışlamak isteyen aileler için fiyatını 1250 TL olarak belirledi.

LÖSEV Kurbanlık Bağış Nasıl Yapılır?

lösev kurbanlık bağış işlemi

LÖSEV vakfında 1250 TL olarak belirlenen kurban bağışlarınızı tüm banka şubelerinden gerçekleştirebilmektesiniz. Banka şubelerinin, bağış ekranlarından LÖSEV kısmını seçerek, kurbanlık bağışınızı tamamlayabilirsiniz. Bağış yapabilmek için bir diğer seçenek ise, 9 ilimizde bulunan LÖSEV ofislerinden bu işlemleri gerçekleştirmeniz olacaktır. LÖSEV ofislerinin bulunan illerimiz,

  • İstanbul
  • Samsun
  • Antalya
  • Adana
  • Kayseri
  • Eskişehir
  • Bursa
  • İzmir
  • Ankara

Bu iki bağış seçeneği dışında kurban bağışı için bir seçenek daha bulunmaktadır. Bu seçenek ise, LÖSEV vakfının internet sitesi olan, www.losev.org.tr adresinden kurban bağışınızı yapmanızdır.

Kurban bayramında sokağa çıkma yasağı var mı sorusu da en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Şu an kısıtlama görünmüyor ama kurban bağışınızı Lösev’e yaparak küçük canları sevindirebilirsiniz.

LÖSEV Nedir?

8 Kasım 1998 yılında Ankara’da kurulan bir kuruluş olan LÖSEV vakfı, çocukluk çağında teşhisi konulan kanser hastalıklarını ücretsiz bir şekilde tanısını ve tedavisini sağlayan, insani yardım amacıyla yola çıkan bir kuruluştur. LÖSEV vakfının kurucusu, Pediatrik Hematolog, Onkolog Dr. Üstün Ezer’dir. LÖSEV vakfının hizmet bölgesi Türkiye’dir.

LÖSEV vakfı lösemili çocuklar için var gücüyle 1998 yılından bugüne dek gayretle çalışmaktadır. LÖSEV tamamen lösemili çocukların içinde bulunduğu ve Türkiye’deki ilk ve tek olan lösemili çocuklar hastanesini yani, LÖSANTE hastanesini kurmuştur.

Kurulan LÖSANTE hastanesinde her türlü imkan sağlanmış olup, hijyenik bir ortamda lösemili çocukların ücretsiz tedavi hizmetleri sürdürülmektedir. Yoğun tedavi süreci içerisinde okullarına gidemeyen çocuklar için de bir çare düşünen LÖSEV vakfı, Lösemili çocuklar okulunu açarak gönüllü öğretmenler ile çocukların derslerden geri kalmamalarını, yaşıtları olan çocuklarla eşit imkanda eğitim alabilmesini sağlamıştır.

LÖSEV vakfı çocukları lösemi hastası olan aileleri de düşünerek, tedavi için Ankara’ya gelen aileler için ücretsiz olarak konaklama imkanı da sağlamıştır. Yüzlerce çalışanıyla kocaman bir aile olan LÖSEV’e bu sene kurbanlarımızı gelin beraber bağışlayalım!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir