in

Mobile Legends Bang Bang Oyun İncelemesi

Mobile Legends: Bang Bang  Google Play Store’un en çok hasılat yapanlar Aksiyon sıralamasının başında gelen heyecan verici  bir online 5v5 MOBA oyunu. Oyun aynı zamanda yine Play store’da 100 milyonun üzerinde bir indirmeye sahip. Mobile Legends ücretsiz indirilip oynanabilmektedir ancak oyun içerisindeki bazı eşyalar gerçek para ile satın alınması gerekmektedir.

Klasik MOBA oyunları içerisinde Mobile Legends: Bang Bang  oyununda diğer oyunlardan farklı olarak kahraman eğitimi ve statü için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Oyunda 12 yaş üstü sınırlama mevcut. 12 yaşını doldurmayanların bu oyunu oynamaması önerilmektedir. Oyunu oynarken internet sağlayıcımızın olması gerekmektedir. Mobile Legends: Bang Bang  Oyunu app store’da mevcut olup ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

Mobile Legends :  Bang Bang Nasıl Oynanır ?

Oyunumuz oynanması kolay fakat strateji gerektiren bir oyun. Oyun ekranında sol tarafta bir sanal joystick ve sağ tarafta yetenek tuşları bulunmakta. Otomatik atak kilitleme ve hedef belirleme özelliği yeteneklerinizi ıskalama şansını minimuma indiriyor ve oyunun heyecanına daha da odaklanma fırsatı sağlıyor. Oyunun amacı düşman kulelerini yıkıp merkezini kuşatmak ve sonunda galibiyete ulaşmak.

Her bir oyunda farklı karakter seçebileceğimiz tam 99 kahraman bulunmakta ve gün geçtikçe bu kahraman sayısı giderek artmakta.  Oyun haritasında 3 koridor, 4 orman bölgesi, 18 savunma kulesi bulunmakta. Oyun oynarken yapmanız gereken Tanklardan, Büyücülerden, Nişancılardan, Suikastçilerden ve İyileştiricilerden oluşan kahramanlardan birini seçmek ve takım arkadaşlarınızla beraber savaşa dâhil olmak.

Oyuna 10 saniyelik eşleşme sonucunda katılabiliyoruz ve bir oyun ortalama 10 dakika sürmekte. Oyun içerisinde öncelikle gelen canavarları katledip seviye alıyoruz, eşya setimizi tamamlamaya ve güçlenmeye çalışıyoruz. Rakip kuleleri alarak harita üzerinde merkeze ulaşmaya çalışıyor ve sonunda merkezi de kuşatarak galibiyete ulaşmış oluyoruz. Aldığımız her bir galibiyet sonucunda ise oyun dışında da seviye alarak ilerliyoruz. 

Oyundaki global görevleri tamamlamak ise size galibiyet yolunda önemli bir avantaj sağlamakta. Oyun içerisinde 1 e 1 mücadele ettiğiniz farklı oyun modu da mevcut. Oyun dışında arkadaşlarınızla sohbet edeceğiniz bir özellik de bulunmakta.   Aldığınız her galibiyet sizi bir üst lige taşımaya yardımcı olmakta ve daha zorlu rakiplerle mücadele etme şansı vermekte.

Dereceli mücadeleye katılmanız için 8. Seviyeye ulaşmanız ve en az 5 şampiyona sahip olmanız gerekmekte. Savaşçı, Elit, Usta, Büyük Usta, Epik, Efsane ve Mistikten oluşan 7 tane rütbe mevcut. Bu rütbelerin içerisinde ise her birinin kümeleri yer almaktadır. Savaşı kazanmak için en önemli husus takım oyunu ve strateji. Yani oyunu kazanmak istiyorsanız takımca hareket etmek yararınıza olacaktır. Oyunu oynayanların büyük bir çoğunluğu bireysel hareket eden, takıma uymayan oyunculardan şikâyet etmektedir.

Bilgisayar üzerinde MOBA oyunları oynamaktan keyif alıyor ve bu keyfi her an her yerde sürdürmek istiyorsanız bu oyun tam da size göre.  Yapmanız gereken şey Mobile Legends: Bang Bang  oyununu telefon ve tabletlerinize indirmek olmalıdır.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Tek Bir Tuval de Bebeklikten Nineliğe Geçiş- Bir Resim Bu kadar mı Güzel olur!!!

Dudak Uçuklatan Fiyatları İle Dünyanın En Pahalı Otomobilleri