1. Ana Sayfa
  2. Oyun

PUBG Mobile GFX Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile GFX Nasıl Oynanır?
PUBG Mobile Gfx
1

PUBG Mobile tüm dünyada severek oynanan ve  son zamanlarda ülkemizde de adeta fenomen haline gelen bir oyundur. Oyuncular PUBG Mobile ile hem mücadele etmenin zevkini yaşıyor, hem de bireyselliğini ön plana çıkararak psikolojik olarak kendini iyi hissediyor. Peki, milyonların merak ettiği soru nedir? PUBG Mobile nasıl oynanır, taktikleri nelerdir?

PUBG Mobile GFX Hakkında Bilgiler

PUBG Mobile gfx, uzun haliyle PlayerUnknown’s Battlegrounds isimli mobil versiyonda bir oyundur. Oyunun amacı bir adaya uçak vasıtasıyla bırakılan 100 kişi arasında yaşayan tek kişi olmayı başarabilmektir. Oyuncular hem takım olarak hem de bireysel olarak rakipleri etkisiz hale getirebilmektedir. PUBG Mobile şuanda yalnızca bilgisayar, tablet ya da telefonlar aracılığı ile oynanmaktadır. Oyunu seven oyuncular ise PUBG Mobile için oyun konsollarında da yerini almasını dilemektedir.

PUBG Mobile GFX Nasıl Oynanır? |Oyun

PUBG Mobile oynayabilmek için cihazın birtakım teknik özelliklere sahip olması gerekmektedir. Oldukça yüksek hafıza gerektiren bu oyunu indirebilmek için öncelikle cihazınızda yeteri kadar hafıza olması gerekmektedir. PUBG GFX Tool ayarları ile Cihazınız üzerinden PUBG Mobile oynarken gerekli ayarları yapabilir ve tam performans alabilmeniz için teknik yeterliliklere sahip bir cihazınız olması halinde zevkle oynayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir