1. Ana Sayfa
  2. Evde Dekor

Mutfak Dekorasyonunda Sezonu Geçmeyecek Trendler

Akdeniz’in rahatlatıcı ve sakin dinginliğini yansıtabilen özel yapıya sahip Fresca mutfak modelleri mavi, turkuaz ve yeşil gibi canlı renkleri içerir.

Mutfak Dekorasyonunda Sezonu Geçmeyecek Trendler
Mutfak Dekorasyonunda Sezonu Geçmeyecek Trendler
2

Mutfak, evlerde en fazla vakit geçirdiğiniz özel alanlar arasındadır. Bu sebeple, alanın işlevsel olması ve göze hitap etmesi büyük bir önem taşır. Mutfak dekorasyonunda kullanacağınız aksesuarlar, renkler ve mobilyalar zamansız duruşa sahip olduğu zaman dekoratif açıdan avantajlı duruma geçebilmeniz mümkün hale gelir. Evlerin adeta kalbi niteliği taşıyan mutfaklarda zamansız dekoratif uygulamaları deneyebilirsiniz.

Siyah Dolaplar ve Tezgahlar

Siyah renkler mutfaklarda en fazla tercih edilenler arasında yer alır. Modası asla geçmeyen siyah dolaplar ve tezgahlar özellikle modern duruşa sahip mekanlar yaratmak isteyenler tarafından sık sık tercih edilir. Beyaz rengiyle beraber oldukça hoş bir kontrast ortaya çıkarabilecek olan siyah rengini isterseniz rustik ahşap detaylarıyla beraber de kullanabilirsiniz. Böylelikle zamansız bir şıklık elde edebilirsiniz.

Mutfak Dekorasyonunda Çift Tonlu Tasarımlar

Mutfak Dekorasyonunda Sezonu Geçmeyecek Trendler
Mutfak Dekorasyonunda Sezonu Geçmeyecek Trendler

Çift tona sahip olan mutfaklar boyut ve görsellik konusunda avantaj elde etmek isteyenler tarafından tercih edilir. Örneğin, dolaplarınızda iki ayrı tonu bir arada kullanmayı deneyebilirsiniz. Üst dolapların rengini alt dolaplardan daha açık tutarsanız ferah bir görünüm elde edebilirsiniz. Birbirine uyumlu veya zıt renkler ile mutfak dekorasyonunda estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Ahşap Tonlar

Mutfak dekorasyonunda daima trend olanlar arasındaki doğal ahşap detayları da deneyebilirsiniz. Mutfak dolapları, zemin ve daha pek çok farklı alanda ahşaba  yer ayırabilirsiniz. Ahşap tonlarına yer ayırarak evinizde canlı ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

Beyaz ve siyah gibi renklerle de uyumlu olan ahşap tonlarıyla eşsiz bir görünüme imza atabilirsiniz. Ceviz dolap seçenekleriyle de zenginleştirilmiş seçenekler kazanabilirsiniz. Damarlı ağaç görünümleri, mermer veya doğal taş tezgahlar ile zamansız bir şıklığı elde edebilmenizi sağlar.

Fresca Mutfaklar

Akdeniz’in rahatlatıcı ve sakin dinginliğini yansıtabilen özel yapıya sahip Fresca mutfak modelleri mavi, turkuaz ve yeşil gibi canlı renkleri içerir. Çizgili dokuya sahip olan ve rahatlatıcı etkideki Fresca mutfaklar yenilikçi ve kalıcı bir tarz oluşturabilmenize destek verir. Tercihinize göre krom, bakır veya siyah kulplarla yalın duruşu zenginleştirebilirsiniz. Fresca modeli için tıklayın ve kendi mutfağınıza ait özel bir stili seçin.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Dekorasyonlar o kadar güzel ki bayıldım düzeni renkleri efsane gerçekten. yazı çok güzel ve açıklayıcı olmuş.

  2. 1 sene önce

    Dekorasyonlar çok güzel ve ferah renkleri birbirine uyumlu yazılar açıklayıcı olmuş emeğinize sağlık teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir