in

Öğrencilere Özel 6 Avantajlı Banka Kartı

Öğrencilere Banka kartı hatta kredi kartı veren artık bir çok banka bulunuyor. Sizler için öğrencilere özel ek avantajlar sunan banka kartlarını araştırdık.

#1 Genç Bankkart – Ziraat Bankası

Gelenekselden modern Türkiye’nin en önemli bankalarından biri olan Ziraat Bankası Genç Bankkart ile gençlere süper fırsatlar sunuyor. Şöyle ki bu kart hem banka kartı hem kredi kartı özelliği ile birlikte üniversite öğrencilerinin vazgeçilmezi olmayı başarıyor. Aynı zamanda KYK tarafından çeşitli burs ve kredi imkanları kart içerisinde mevcut olarak kendini göstermektedir. Öğrenciler bu kartı öğrencilik zamanları boyunca kullanabilmekte öğrenimleri bittiğinde kredi kesilmektedir.

Geleceğin Meslekleri, Meslek Seçimi Yaparken Bu 10 Mesleği Mutlaka İnceleyin

  #2 Exi26 – Akbank

  Akbank’ın çıkardığı Exi26 öğrencilerin tercih ettiği cazip kartlardan bir tanesidir. Şöyle söyleyecek olursak hem gençleri ön plana alan, onlar için çeşitli kampanyalar ve olanaklar sunan kart eğitim kredi fırsatıyla öğrenim hayatı boyunca okumayı sağlıyor. Her türlü bankacılık işlemlerinde kolaylık sağlayan bu kart her öğrencinin kullanması gereken kartlardan bir tanesini oluşturuyor.

   #3 Bonus Genç – Garanti Bankası

   Cazip kartlardan bahsetmişken Bonus Genç demezsek olmaz. Bu kartın özellikleri tam da öğrencilerin seveceği tarzı oluşturuyor. Her türlü cafe, restaurant veya alışverişlerde bonus imkanı sunan kart her bonus için 1 TL veriyor. Aynı zamanda bir ay sonra ödemek koşuluyla istenilen bir ekstre atlatma ile daha sonra ödemek de mümkündür. Paraya ihtiyaç duyulan acil zamanlarda ise  taksitli para ile ihtiyaçlar başka bir zamana ertelenebilir.

    #4 Like Kart – Vakıfbank

    Gençlerin başka bir gözdesi olan Vakıfbank Lıke Kart ile MasterCard ve Visa amblemi görülen herhangi bir yerde puan kazanabilme imkanı sunuyor. Aynı zamanda alışveriş yaparken  worldpuanlar ile almak istediğiniz ürünü kolay bir şekilde alabilmek mümkündür.

     #5 İŞ’te Üniversiteli – İş Bankası

     İş Bankası’nın gençlere sunduğu imkanlardan biri de İş’te Üniversiteli kartıdır. Bu kart 18 yaş ve üstünü baz alarak hem puan kazandırıyor hem de öğrenciler için çeşitli olanak ve fırsatlar sunuyor. Tatil rezervasyonlarında çeşitli alışverişlerde MaxiPuan kazandırarak öğrencilerin gözdesi olmayı başarıyor.

     Türkiye'nin En İyi 10 Üniversitesi

      #6 ÜniversiTEB – TEB

      Öğrencilerin genelde sinema ve eğlence sektöründe kullandığı bu kart %50 indirim özelliğiyle Türkiye Ekonomi Bankası’nın çıkardığı en cazip kartlardan biridir. Nitekim taksit ve bedava alışveriş olanağıyla çeşitli fırsatlar sunuyor hem de asistans özellikleriyle daha konforlu bir hayat imkanı vermektedir.

       Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

       Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

       Yazar : Romantik07

       One Ping

       1. Pingback:

       Bir cevap yazın

       E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

       Loading…

       0

       Bitkilerin Bu Faydalarını Biliyor musunuz?

       Ayrışmanın Getirdiği Yenilenme: PRP Tedavisi