in

OnePlus 7T ’nin Özellikleri ve Satış Fiyatı Hakkında Son Bilgileri

Hong Kong’un en iddialı akıllı telefon üreticilerinden biri olan OnePlus, 7 serisinin yeni telefonlarını düzenlediği lansman etkinliğinde duyurdu. Merakla beklenen OnePlus 7T ve OnePlus 7 Pro Modeli, ilk kez bu etkinlik kapsamında görücüye çıktı ve telefonların teknik özelliklerinin yanı sıra fiyatı da bu etkinlikte ilk kez konuşuldu.

OnePlus 7T Özellikleri Neler Olacak?

7T de tıpkı 7 Pro gibi üç adet arka kamera ile piyasaya çıkacak. Arka kameraları tasarım olarak da diğer modellerden biraz daha farklı olacağa benziyor, üçlü arka kamera bir daire içerisinde bulunacak. Üç kameradan ana kamera özelliği taşıyanı 48 MP olacakken 16 MP’lik bir geniş açı kamerası da bu yeni modelde yer alacak.

Bu yeni modelim işlemcisine bakıldığında ise Snapdragon 855 Plus işlemci ile telefonun oldukça güçlü olduğu ortaya çıkıyor. Modelde 8 GB LPDDR4X RAM bulunurken UFS 3.0 128 GB dahili depolama sistemi de yer alan özellikler arasında bulunuyor.

Modelin, 90 Hz, 6.5 inçlik bir ekrana sahip olması beklenirken 3.800 mAh batarya da eşlik eden bir diğer teknik özellik olarak lansmanda duyurulmuştur.

Huawei P30 İncelemesi, Özellikleri ve Fiyatı

OnePlus 7T Hakkında Edinilen Fiyat Bilgileri

OnePlus 7T hakkında kesinleşen bir diğer bilgi ise modelin ABD fiyatı oldu. Ekim ayının ortasında piyasaya sürülecek ve satışa çıkarılacak olan bu yeni modelin ABD ve Kanada’da 599 dolar gibi bir fiyat ile satılması planlanıyor. OnePlus 7T fiyatı Türkiye pazarında ise yaklaşık olarak 3.390 TL olacak gibi fakat Türkiye fiyatlandırmasında şu an vergiler ve ekstralar yer almıyor.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Yazar : Heysel

Cyberpunk-2077-Google-Stadia-oyunlari

Yeni Online Dizi-Film İzleme Platformu Disney+ Hangi İçerikler ile Gelecek

Marcus ve Yaşam Felsefeleri