1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

OnePlus 8 Pro Ülkemizde Satışa Sunuldu İşte Fiyatı

OnePlus 8 Pro Ülkemizde Satışa Sunuldu İşte Fiyatı
2
+ - 0

Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticisi OnePlus, geçtiğimiz aylar içerisinde düzenlediği özel bir etkinlik kapsamında yeni akıllı telefonunu duyurmuştu. Nisan ayı içerisinde tanıtımı yapılan ve ilk olarak Asya pazarında satışa sunulan OnePlus 8 Pro isimli cihaz, bugün itibariyle ülkemizde de piyasaya çıktı. Oldukça zarif bir tasarıma sahip olan akıllı telefon, üstün performansıyla da birçok kişinin beğenisini kazandı. Dilerseniz, bugün itibariyle ülkemizde satışa sunulan yeni cihazın teknik özelliklerini gelin yakından inceleyelim.

OnePlus 8 Pro Özellikleri

OnePlus firması tarafından Nisan ayı içerisinde tanıtımı yapılan yeni akıllı telefon OnePlus 8 Pro özellikleri ile dikkat çekiyor. 12 GB Ram kapasitesine sahip olacağı açıklanan cihaz, dörtlü kamera kurulumu ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Peki, amiral gemisi katili olarak lanse edilen yeni akıllı telefonun diğer özellikleri neler?

Ekran Özellikleri

120 Hz Ekran yenileme hızına sahip olacağı duyurulan yeni akıllı telefon, 6,78 inç büyüklüğünde devasa bir ekran ile piyasaya çıktı. Son derece kusursuz bir ekran tasarıma sahip olan yeni akıllı telefonun çözünürlüğü ise 3168X1440 piksel olarak duyuruldu.

Kamera Özellikleri

Nisan ayı itibariyle satışa sunulan yeni akıllı telefon kamera özellikleri ile göz dolduruyor. 2 Adet 48 MP çözünürlüğünde kameraya sahip olan cihaz, dörtlü kamera kurulumu ile kullanıcıların karşısına geliyor. Ana kameraya ek olarak cihazın arka kısmında ayrıca 3 adet daha kamera (48 MP + 8 MP + 5 MP) bulunuyor. Yapay zeka teknolojisine sahip olacağı açıklanan cihazın öz çekim kamerası ise 16 MP olarak açıklandı.

Diğer Özellikler

8 GB ve 12 GB Ram seçeneklerine sahip olacağı açıklanan yeni akıllı telefon gücünü Snapdragon 865 isimli işlemciden alıyor. 128 GB/ 256 GB dahili depolama alanı seçenekleriyle birlikte piyasaya çıkan cihazın işletim sistemi ise Android 10 olarak duyuruldu. Gömülü parmak izi teknolojisine sahip akıllı telefonun batarya kapasitesi ise 4.510mAh olarak açıklandı.

OnePlus 8 Pro Türkiye Fiyatı

Nisan ayı içerisinde satışa sunulan yeni akıllı telefon OnePlus 8 Pro fiyatı ile dikkat çekiyor. 18 Haziran tarihi itibariyle OnePlus Türkiye garantisi ile ülkemizde de piyasaya çıkan akıllı telefon fiyatı ise 9.999 TL olarak açıklandı. Yeni akıllı telefonun ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Yorum Yap