1. Ana Sayfa
  2. Özgürce Fikirle

Özfilo Evden Eve Nakliyat Hizmetiyle Güvenli Taşımacılık

Özfilo Evden Eve Nakliyat Hizmetiyle Güvenli Taşımacılık
0

Özfilo evden eve nakliyat şirketi olarak siz değerli müşterilerimize 26 yıldır kesintisiz hizmet sunmaktayız. Alanında uzman ekibimiz sayesinde tüm nakliye işlerini güvenle ve pratik bir şekilde kurulduğumuz ilk günden bu yana titizlikle gerçekleştirmeyiz. Hizmet kalitemizi dün olduğu gibi bugün de arttırmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet verebilmek için teknolojiyi takip ediyor ve müşterilerimizden gelen tüm talepleri titizlikle değerlendiriyoruz. Tüm bunların yanı sıra şirketimiz, Türkiye’ nin tamamına hizmet verme kapasitesine de sahiptir.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Yapılıyor?

fikirsiz-evden-eve-nakliyat-hizmeti-nasil-yapiliyor
Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Özfilo evden eve nakliyat şirketi olarak, tüm taşınma işlemlerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Gerek şehir içi gerek ise şehirlerarası taşınma işlemlerinde öncelikli olarak keşif ekibimizi görevlendiriyoruz. Keşif ekibimiz taşınma işleminin yapılacağı lokasyonları inceleyerek ayrıntılı bir plan oluşturuyor ve ardından sözleşme aşamasına geçiyoruz.

Sözleşme işlemleri tamamlandıktan sonra belirtilen tarih aralığında taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz. Taşınma esnasında yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi için tüm tedbirleri titizlikle alıyoruz.

Taşınma işleminin tamamlanmasından hemen sonra uzman ekibimiz tüm montaj işlemlerini profesyonel bir şekilde tamamlıyor. Son olarak dileyen müşterilerimiz için eşya yerleştirme işlemini de gerçekleştiriyoruz.

Yukarıda yer alan tüm işlemler 26 yıllık Özfilo tecrübesi ile yapılıyor. Evden eve nakliyat işlemi için ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz 7 gün ve 24 saat boyunca bizlere ulaşabilir. Profesyonel ekibimiz, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için her daim çalışmalarına devam ediyor.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları 2021 Yılında Ne Kadar?

Evden eve nakliyat fiyatları 2021 yılında değişkenlik göstermektedir. Fiyat belirleme işlemi, aşağıda yer alan özel kriterlere göre belirlenmekte ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

  • Hem şehir içi hem de şehirlerarası nakliye işinde gidilecek yerin mesafesi baz alınmaktadır.
  • Fiyat belirleme konusunda 2.kriter ise hiç kuşkusuz eşyalardır. Eşyaların az veya çok olması fiyatlandırma politikasına doğrudan etki edebilmektedir.
  • Ayrıca, eşya taşınacak araç ile asansör kurulumu da fiyata doğrudan etki edebilmektedir.
  • Tüm bunların yanı sıra firmanın sahip olduğu tüm donanımlar ve sertifikalar da fiyatlandırmayı etkileyebilmektedir.

Fiyatlandırma politikamız hakkında ayrıntılı bilgilere erişebilmek için Özfilo nakliyat teklif al bağlantı seçeneğine tıklayabilirsiniz. Söz konusu bağlantı seçeneğine tıkladıktan sonra formu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Form doldurma işlemini tamamlandıktan sonra uzman ekibimiz en kısa süre içerisinde sizler ile iletişime geçecektir.

Evden Eve Nakliyat ve Sigorta İşlemleri

Özfilo olarak evden eve nakliyat hizmetlerinde mutlaka müşterilerimize sigorta yapıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak isteyen şirketimiz, yaptığı sigorta işlemleri sayesinde eşyaların güvenliğini de sağlıyor. Taşınma esnasında yaşanabilecek olumsuz durumlarda zararınızı sigortadan karşılıyoruz.

Özellikle şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde bu sigortanın yapılması son derece önem arz ediyor. Üstelik eşyalarınızın güvenliğini sağlamak amacıyla yapılan bu sigorta işlemi Özfilo evden eve nakliyat güvencesiyle tamamen ücretsiz olarak yapılıyor.

Özel olarak sizler için sunduğumuz bu hizmetimizden faydalanabilmek için bizleri aramanız yeterli olacaktır. Tüm bunların yanı sıra sigortalı nakliyat işlemi tüm taşınmalarda da geçerlidir. Ücretsiz olarak sunduğumuz sigorta sayesinde nakliyat sektöründe öncü firmalardan biri olmaya devam ediyoruz.

Özfilo evden eve nakliyat şirketi olarak tüm taşınma işlerinizi profesyonel ekibimiz vasıtasıyla gerçekleştiriyoruz. 26 Yıllık deneyimimizden yararlanabilmek için 0532 362 00 16 nolu telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, internet sitemizde yer alan iletişim formunu doldurabilir veya info@ozfilonakliyat.com mail adresinden bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Yorum Yap