1. Ana Sayfa
  2. Para Kariyer

Personel Devam Kontrol Sistemi Ne Demek?

Personel Devam Kontrol Sistemi Ne Demek?
0

Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS), manuel katılım sistemlerinden kaynaklanan sorunları çözer. Yani personelin giriş-çıkış saatlerini, izinlerini, molalarını kağıt kalem, excel gibi yöntemlerle tutmaktan mütevellit tüm sorunlara kalıcı ve etkin bir çözüm sağlar. İşte bu sebeple günümüzde irili ufaklı birçok firma, manuel kayıt takip etmenin operasyonel iş yükünü ve hatalarını minimize etmek adına PDKS sistemlerinden yararlanmaya başladılar.

PDKS sistemleri sadece idari maliyetlerden tasarruf ettirmekle kalmaz, aynı zamanda İnsan Kaynaklarının birden çok yerden katılım olan tüm süreçleri merkezi olarak yönetebilmesine olanak sağlar. Dolayısıyla bu sistemler yöneticilerin verimli çalışmasını temin eder.

ZKTeco Türkiye tarafından beğeninize sunulan bazı cihazlar aşağıdaki gibidir:

İclock 680 Ekstra Hızlı Biyometrik Parmak İzi PDKS Cihazı

iClock 680, zaman kontrol(PDKS) ve erişim kontrolü uygulamaları için biyometrik bir parmak izi okuyucusudur. Yepyeni bir ürün yazılımı benimsemiştir ve çarpıcı GUI, sağlam sağlamlık, hızlı eşleştirme hızı ve genişletilebilirlik ile benzeri görülmemiş bir kullanıcı deneyimi sunar.

In05 & In05-A Parmak İzi Tanıma – Zaman Kontrol (Pdks) – Erişim Kontrol Cihazı

IN05, üçüncü parti elektrikli kilit, kapı sensörü ve çıkış düğmesi vb. ile bağlanabilen bir parmak izi tanıma zaman kontrol(PDKS) ve erişim kontrol terminalidir.

Uface 402 Parmak İzi & Yüz Tanımalı Pdks Ve Erişim Kontrol Cihazı

uFace 402 Yüz çoklu biyometrik zaman ve katılım ve erişim kontrol terminali, 3.000’e kadar yüz şablonunu, 4.000 parmak izi şablonunu ve 10.000 kartı destekler.

P200 & P260 Avuç İçi PDKS Ve Erişim Kontrol Cihazı

P serisi, üçüncü parti elektrikli kilit, kapı sensörü ve çıkış düğmesi vb. ile bağlantı kurabilen çoklu biyometrik bir tanımlama sağlayan zaman kontrol (PDKS) ve erişim kontrol terminalidir

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap