in

Pıxar’ın Göz Bebeği: Toy Story Serisi Ve Dördüncü Film

Pixar stüdyosunun ilk uzun metrajlı animasyon filmi olma özelliğini taşıyan Toy Story serisi üçleme olarak adlandırabileceğimiz filmlerden biri iken 2014 yılında yapılan bir açıklama ile serinin dördüncü filminin de çekilme ihtimali olduğu duyurulmuştu. Fakat üzerinden geçen süre zarfına bakıldığından dördüncü filmin geliyor olması pek de olumlu etki bırakmadı. Tarihler 2019’u gösterdiğinde ise serinin dördüncü filminin haziran ayında vizyona gireceği duyuruldu ve sanılanın aksine Toy Story 4 serinin diğer filmlerine yakışan bir içeriğe sahip.

İlginizi Çekebilecek Kamp Temalı 11 Film Önerisi

Oyuncak Hikayesi Efsanesi

Serinin ilk filmi 1995 yılında gösterime girmiş ve o günden bugüne en çok beğenilen animasyon filmlerinin başında gelmeye devam etmektedir. Pixar tarafından çekilen bu film serisi stüdyonun da büyük bir başarı elde etmesine olanak sağlayarak, stüdyonun dev animasyon yapım şirketlerinin başında yer almasına olanak sağlamıştır. Bu ilk başarından yaklaşık 20 sene sonra gösterime giren Toy Story 4 ise üçleme olarak tamamlanan serinin daha yeni karakterler ve bağımsız bir konu üzerinden ilerlemesi üzerine tasarlanmıştır. Bu durum her ne kadar serinin hayranlarını tedirgin etse de Oyuncak Hikayesi 4’ün başarısı şimdiden tatmin edici bir niteliktedir. Serinin en sevilen karakteri Woody’nin ikinci filmde karşılaştığı Bo Peep ile olan ilişkisi üzerine kurulan filmin senaryosunda Bo Peep’in nerede olduğunu bulmaya çalışan Woody ve Buzz’ı izleyeceğiz.

İlk etapta dördüncü filmin 2016 ya da 2017 senelerinde vizyona gireceği konuşulmuş olmasına rağmen son film, 2019 yılının 21 Haziran tarihinde gösterime girmiştir.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Yazar : Heysel

Yaz Aylarında Hafif Besinler Tüketerek Sağlıklı Beslenebilirsiniz

Çocuklarınızın Özgüvenini Zedelememek İçin Bu Hataları Yapmayın !