1. Ana Sayfa
 2. Güncel Haberler

Profesyonel Seksiyonel Kapı Çözümleri | 2021

Profesyonel Seksiyonel Kapı Çözümleri | 2021
0

Focus kapı otomasyon sistemleri olarak müşterilerimize seksiyonel kapı çözümleri sunuyoruz. 2002 Yılından bu yana hizmet verdiğimiz bu sektörde, müşteri memnuniyetimizi en üst düzeye çıkarmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Ayrıca firmamız, sektörün getirdiği tüm yenilikleri takip ediyor ve Ar-Ge çalışmalarını da bu doğrultuda gerçekleştiriyor.

Şirketimiz, birçok önemli firma ile aktif bir şekilde çalışıyor. %100 Müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız, sektörde edindiği tecrübeler doğrultusunda olumlu referanslarını geliştirmeye devam ediyor. Tüm bunların yanı sıra, Focus kapı otomasyon sistemleri olarak başta seksiyonel kapı olmak üzere birçok alan da yeni projeler üretmeye devam ediyoruz.

Seksiyonel Kapı Nedir?

Seksiyonel kapı, poliüretan kullanılarak üretilen özel bir endüstriyel üründür. Oldukça özel bir şekilde üretilen bu ürünler, bulunduğu yeri soğuk ve sıcak hava akımından korumaktadır. Hava akımının yanı sıra rüzgar’a ve yangına karşı da bu ürünler bulunduğu konumu güvence altına almaktadır.

Tüm bunların yanı sıra profesyonel bir şekilde yapılan bu kapı sayesinde güvenlik seviyenizi de en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Focus kapı otomasyon sistemleri olarak, söz konusu yapıyı özel olarak imal ediyor ve değerli müşterilerimize garanti kapsamında sunuyoruz.

Seksiyonel Kapı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Seksiyonel kapı kullanım alanları, müşterilerimizin isteklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bazı müşterilerimiz fabrika giriş ve çıkışlarını güvence altına almak için bu kapıyı tercih ederken bazı müşterilerimiz ise araçlarını hırsızlıktan korumak için garajlarında bu kapıyı tercih etmektedir.

Bunların yanı sıra değerli müşterilerimiz oto galeri ve restoranlarda da içerdeki ürünleri gösterebilmek için camlı kapılı sistemleri satın almaktadır. Ayrıca, söz konusu kapılar yeme ve içme sektöründe de ürünleri muhafaza edebilmek için tercih edilmektedir.

Focus kapı otomasyon sistemleri olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için uzman personellerimiz ile her daim işe hazır bir şekilde bekliyoruz. Söz konusu kapının kullanım alanlarıyla ilgili ayrıntılı bilgilere erişmek için bizleri 0539 491 28 08 nolu WhatsApp numarasından arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler Hangileridir?

viral-teknoloji-hizmet-verdigimiz-sektorler-hangileridir
Seksiyonel Kapı

Focus kapı otomasyon sistemleri olarak birçok alanda müşterilerimize profesyonel çözümler üretiyoruz. 18 Yıldır sektördeki tüm yenlikleri takip ederek müşteri memnuniyetimizi en üst düzey de tutabilmek için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Focus kapı otomasyon sistemleri olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ise şu şekilde;

 • Seksiyonel kapı hizmetleri,
 • Yükleme rampaları,
 • Yükleme körüğü,
 • Yüksek hızlı PVC kapılar,
 • Fotoselli kapılar,
 • Bahçe kapısı otomasyonları,
 • Kepenk sistemleri,
 • Bariyer sistemleri,
 • PVC Perde sistemleri ve
 • Döner kapı sistemlerini müşterilerimize sunuyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgilere erişebilmek için internet sitemizi ziyaret edebilir veya internet sitemizde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Seksiyonel Kapı Garanti Süreci Ne Kadar?

Focus kapı otomasyon sistemleri olarak müşterilerimize 2 yıl garanti sunuyoruz. Kullanıcı hataları dışında diğer nedenlerden ötürü oluşabilecek tüm problemleri en kısa süre içerisinde çözüyor ve müşteri memnuiyetimizi en üst düzeyde tutuyoruz.

Focus kapı otomasyon sistemleri garanti süreci hakkında bilgi sahibi olmak ve teknik destek almak için bizleri arayabilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, sosyal medya hesaplarımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

2021 Yılı Güncel Fiyat Listemiz

Focus kapı otomasyon sistemleri olarak güncel fiyat listemiz yapılan işlere göre değişkenlik göstermektedir. Seksiyonel kapı fiyatı 2021 yılı içerisinde en düşük 6,840 TL olarak belirlenmiştir.

Seksiyonel kapı dışında diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek veya fiyatlandırma politikamıza erişmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, 0216 312 28 08 nolu telefon numarasını da arayarak her türlü soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

 

 

Yorum Yap