in

Proshock ice Soguk Dalga Terapisi İle Zayıflamak Acısız ve Risksiz

Soğuk dalga tedavisi, tıp ve birçok alanda kullanılan mikro dalga enerjisiyle yağ hücrelerini yakarak ameliyatsız zayıflama yöntemlerinden biridir.  Soğuk dalga terapisinde sadece yağ hücrelerine uygulanan ve onları hedef alan bir uygulamadır. Bu yöntem hızla yağları yakarak beden olarak istenilen küçülmeyi kısa sürede sağlamaktadır. Anestezi kullanılmadan yapılan tedavi, nereye uygulanacaksa direk hedefe ulaşıp 2 dakikalık bir sürede 55 derece sıcaklığa ulaşıp yağları yakıyor. Vücuda temas eden kısım soğuk olduğundan hasta çok hafif masaj etkisi hissediyor. Soğuk dalga tedavisi bölgesel incelmelerde uygulanan yöntemler içinde en son çıkan teknolojik alettir. Seansların kısa oluşu ve etkinin mükemmel oluşu yöntemin çok fazla tercih edilme sebeplerinden biridir.

Garantili Zayıflatan 9 Bitkisel Çay

Soğuk dalga Terapisi ile İncelme

Özelikle kadınların en fazla mustarip olduğu göbek, basen, sezaryen ve doğum sonrası alt karında biriken yağlanma, soğuk dalga tedavisi ile minimum %20 maksimum % 40 oranında incelme sağlanıyor. Spor ve diyet uygulamasın sırasında en fazla direnç gösteren bölgelerde son derece başarılı bir tedavi biçimidir. Kadınlara oranla erkeklerde daha az görülen bölgesel yağlanma kilolu olan bütün insanların en önemli sorunlarından biridir. Günümüz insan prototipi, geçmişe göre daha hareketsiz olduğundan bölgesel yağlanmalara daha fazla maruz kalmaktadır. Cerrahi uygulamaların hem daha pahalı hem de iyileşme sürecinin uzun olması, insanları en kısa sürede çözüm sağlayacak uygulamalar arayışına yöneltmiştir. Soğuk dalga terapisi tam da bu noktada isteklere cevap veren bir uygulama biçimi ve tedavisidir.  Akustik dalga yöntemiyle uygulanan tedavi, son derece güvenilir, kısa süreli ve kesin sonuç veren bir işlemdir.

Soğuk Dalga Terapisi & Soğuk Lipoliz ve Akustik Dalga Tedavisi

Diğer bir adı Proshock ice veya soğuk lipofiz ve akustik dalga tedavisi olan yöntem, vücudun, diyet ve egzersize rağmen dirençli bölgelerinde yığılan yağların yok edilmesi yöntemidir. Bu bölgeler vücudun, göbek, yan çıkıntılar, doğumlardan sonra kalan yağ birikimleri, basenler, alt karın, sırt ve bacaklardır. Yağların tek bir seansta yüzde 40’a varan tedavisi vücudun göbek, yan bölge, sezaryen doğum sonrasında oluşan alt karın, sırt, basen, bacak gibi egzersiz ve diyet yöntemlerine karşı dirençli bölgelerinde oluşan yağ birikim kalıcı azalmayı sağlayan tedavi yöntemidir. 

Proshock İce Nedir?

Prochock ice, vücutta biriken yağ hücrelerini dondurmak suretiyle bütün işlevselliğini ortadan kaldırıp yok etme yöntemidir.  Uygulanan soğuk yağ hücrelerini şoklayarak onların kristalize olmalarını sağlamaktadır. Bunun ardından ise düzenli ve Uygulanan bölgedeki tüm yağ hücreleri belli derecedeki soğuğa aynı tepkiyi göstermesi sonucunda bölgesel incelme istenilen ölçüde gerçekleşir. Uygulama, selülit azaltma ve yok etme işlemidir. Cihaz, ultrasonik dalgalardan çok daha güçlü, şok dalgaları biçimindedir. Cildi yanma, donma hissi oluşturmadan yağ hücrelerine ulaşarak bölgesel yağları azaltmaktadır. İşlem sonucunda minimum 1 cm ile maksimum 12 cm arasında bir incelme gerçekleştirilir. Ayrıca hasta masaj hissi dışında rahatsız edici ağrı, yanma, donma hissi gibi olumsuzluklar yaşamaz. Bunun yanı sıra uygulanan bölgelerde kızarıklık, tahriş ve iz yaşanmaz.  Son derece güvenli ve kan dolaşımını hızlandıran, vücudun diğer dokularına zarar vermeyen vücut kas aktivasyonunu sağlayan son derece sağlıklı bir uygulamadır. Aynı zamanda metabolizma hızını arttırması uygulama sonrasında diyet yapan hastalarda ciddi anlamda olumlu sonuçlar yaratmıştır.

 Önceleri cerrahi operasyonla yapılan liposuction işlemi artık günümüzde ağrısız, acısız ve kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra, son derece güvenli oluşu, kısa sürede sonuca ulaşılması ve cerrahi operasyonlara oranla iyileşme süreci içermeyen bölgesel yağlardan arınma ve kurtulma tedavisidir. Cerrahi operasyonlara oranla çok daha ekonomik olan bu yöntem, en son gelişmiş teknolojik cihazlarla gerçekleştirilen en güvenilir yöntemlerdendir.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Yazar : empati

Tanıştırayım Yeni Organımız : İnterstitium

Bitkilerin Bu Faydalarını Biliyor musunuz?