1. Ana Sayfa
  2. Teknolojik Gelişmeler

Redmi 9A Yakında Gelebilir! İşte Sızan İlk Bilgiler

Redmi 9A Yakında Gelebilir! İşte Sızan İlk Bilgiler
0

Son dönemin en çok tercih edilen teknoloji şirketlerinden biri olan Redmi, yakın zaman içerisinde uygun fiyatlı yeni akıllı telefonunu tanıtabilir. Redmi 9A ismi verilmesi beklenen yeni akıllı telefon ile ilgili ilk bilgiler de gelmeye başladı. Broşür üzerinde yer alan özelliklere göre tanıtılması muhtemel olan yeni cihaz kullanıcıların karşısına 13 MP çözünürlüğünde ana kamera ile gelmeye hazırlanıyor. Ekonomik olarak da kullanıcıları son derece mutlu etmesi beklenen akıllı telefonun işlemcisi ise MediaTek G25 olabilir. Dilerseniz, yakın zaman içerisinde tanıtılması beklenen yeni akıllı telefon ile ilgili detayları yakından birlikte inceleyelim.

Redmi 9A İsimli Akıllı Telefonun Muhtemel Özellikleri

Redmi şirketi tarafından yakın zaman içerisinde tanıtılması beklenen yeni akıllı telefon Redmi 9A özellikleri ile göz dolduruyor. Filipinler de ortaya çıkan bir broşür de gözüken yeni cihaz, kullanıcıların karşısına 6,53 inç büyüklüğünde bir ekran ile çıkmaya hazırlanıyor. Damla çentikli olması beklenen yeni akıllı telefonun çözünürlüğü ise HD Plus olması bekleniyor.

Tekli kamera kurulumuna sahip olacağı görülen yeni akıllı telefonun merkezi kamerası ise 13 MP çözünürlüğünde. Yapay zeka desteğine sahip olup olmayacağı henüz bilinmeyen yeni cihazın öz çekim kamerası ise 5 MP olması bekleniyor.

Gücünü 8 çekirdekli MediaTek G25 isimli işlemciden alması beklenen yeni cihazın batarya kapasitesiyse 5.000mAh olması bekleniyor. Oldukça yüksek bir batarya kapasitesine sahip olması beklenen yeni akıllı telefon sayesinde kullanıcılar da ciddi bir şarj problemi yaşamadan kolaylıkla cihazlarını kullanabilecek.

Broşürde ortaya çıkan özellikler baz alındığında giriş seviyesine hitap etmesi beklenen akıllı telefonun Ram miktarı ise henüz bilinmiyor. Oldukça kusursuz bir tasarıma sahip olması beklenen akıllı telefon ile ilgili resmi duyurular ise yakın zaman içerisinde gelebilir.

Redmi 9A Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Redmi 9A ile ilgili sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Son olarak Filipinler de ortaya bir broşürde gözüken yeni akıllı telefonun ne zaman tanıtılacağı ise henüz bilinmiyor. Resmi fiyatı ve çıkış tarihi açıklanmayan akıllı telefonun 2020 yılı içerisinde kullanıcılar ile buluşması bekleniyor.

 

 

İlginizi Çekebilir
Küresel Vana Nedir?

Yorum Yap