1. Ana Sayfa
  2. Teknolojik Gelişmeler

Fiyatıyla Dikkat Çeken Yeni Akıllı Saat Redmi Watch Tanıtıldı! | 2020

Fiyatıyla Dikkat Çeken Yeni Akıllı Saat Redmi Watch Tanıtıldı! | 2020
+ - 1

Son dönemin en aktif teknoloji şirketlerinden biri olan Redmi, Çin de düzenlediği özel bir lansman kapsamında yeni akıllı saatini duyurdu. Redmi Watch ismi verilen cihaz, son derece modern tasarımı ve uygun fiyatlı yapısıyla dikkat çekiyor. Teknoloji tutkunlarını etkilemeyi başaran yeni ürün, 35 gramlık ağırlığı ile göz kamaştırıyor. İşte, tanıtımı yapılan ve inanılmaz uygun fiyata sahip olan yeni akıllı saatin tüm ürünleri…

Redmi Watch Özellikleri

Redmi Watch özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. 1.4 İnç büyüklüğünde son derece modern bir ekrana sahip olan yeni ürün, LCD panel ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Donanımsal olarak orta segmentte hitap eden ürün, 120 farklı ekran kaplamasına sahip.

Hem Android hem de İOS cihazlar ile sorunsuz bir şekilde kullanılabilen yeni ürün, tam 7 günlük aktif kullanım vaat ediyor. Fiyat, performans ilişkisi göz önüne alındığında son derece iddaalı bir cihaz olan yeni akıllı saatte aynı zamanda 7 farklı spor aktivitesi özelliği de bulunuyor.

Kullanıcılar, söz konusu akıllı saati kullanarak kalp atış hızlarını ölçebiliyor ve uyku düzeylerini takip edebiliyor. Tüm bu aktiviteler cihaz içerisinde 30 gün boyunca saklanabiliyor. Sesli asistan özelliğine de sahip olan ürün, 5 ATM su basıncına da sahip. Kullanıcılar, söz konusu cihazı, sorunsuz bir şekilde su altında kullanabiliyor.

Yukarıda yer alan özelliklere ek olarak 3 farklı renk seçeneği ile birlikte piyasaya çıkacak olan yeni ürün de NFC desteği de bulunuyor. Kullanıcılar, söz konusu destek sayesinde alışverişlerini akıllı saat vasıtasıyla gerçekleştirebiliyor.

Redmi Watch Fiyatı

redmi watch fiyatı

Geçtiğimiz günlerde Çin de tanıtılan yeni akıllı saat Redmi Watch fiyatı ile göz kamaştırıyor. Sadece 40 dolar fiyat etiketine sahip olan yeni ürün, 1 Aralık 2020 tarihi itibariyle Çin de satışa sunulacak.

Hem donanımsal hem tasarımsal hem de uygun fiyatlı yapısıyla son derece dikkat çeken yeni akıllı saatin ülkemize ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor. İlerleyen günler içerisinde kullanıcılar ile buluşacak olan yeni akıllı saatin ne kadar satacağı ve hangi ülkelerde satışa sunulacağı son derece merak ediliyor.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Detaylı ve güzel anlatim için teşekür ederim sitenizde bunalari gçrmek çok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.