Salih Yılmaz’ın Aşk Şarkısı “Çimen”

Çimen [Official Video] - Salih Yılmaz

Salih Yılmaz’ın aşk şarkısı “Çimen” geçtiğimiz günlerde müzik piyasasına sürüldü. Salih Yılmaz’ın uzun bir aradan sonra çıkardığı bu tekli bir çalışma yeni evlenecek çiftlerin düğün şarkısı olabilecek nitelikte bir şarkı olmuş. Birkaç yıl öncesinde “Şelale” isimli kıpır kıpır Karadeniz şarkısı ile adından sıkça söz ettiren sanatçı bu slow şarkısı Çimen ile de dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor.

Salih Yılmaz’ın Aşk Şarkısı 2019 Yılının Düğün Şarkısı Olacak

Mamin Müzik tarafından çıkartılan Çimen şarkısının sözü ve müziği sanatçının kendisine ve aranjesi Ferhat Altıntaş’a ait olan bu şarkı 2019 yazının aşk şarkısı olacak gibi. Klip yönetmenliğini Ömür Başar’ın yaptığı klip, Karadeniz dağlarının eteklerinde çekilmiş ve Salih Yılmaz’a video klipte bayan oyuncu olarak Cansu Altunkaya eşlik etmiş.

Her zaman güzel şarkı sözlerine imza atan Salih Yılmaz, bu seferde “Çimenler toz tutmaz yârim, gözlerinde yaş tutmasın, sen hep böyle güzel gül ki, bu sevdamız hiç solmasın” diyerek duygu yüklü sözleriyle ve müziğiyle evlenecek pek çok çiftin düğünlerinde ya da özel özel günlerinde ilk dans şarkılarına imza atacak gibi görülüyor. Şimdiden Salih Yılmaz’ın Çimen Şarkısı sevenlerin dilinde dolaşıyor.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık