in

Karanlık Lanet – Türkçe Altyazılı Fragman | 24 Mayıs da Sinemalarda

Karanlık lanet filminde yoğunlaştırılmış bir korku teması hakim. Ancak bunu fantastik ve dram türleriyle birleştirmeleri seyir zevki açısından çok büyük bir lezzete dönüşmüş. Avustralya yapımı olan filmin gösterimi 12 Ekim 2018’de yapılmıştı. Fakat Türkiye için vizyon tarihi 17 Mayıs 2019 olarak belirlenmiş.

Karanlık lanet filmi için konunun karmaşık bir yapıda olması izleyiciyi ekranda tutabilir. Özellikle kaotik yapısıyla dikkat çeken çekimleri sayesinde korku severleri etkileyecektir. Jozef Hofer isimli ana karakterimiz her yerde aranan bir suçludur. Doğal olarak polisten kaçmak için her yolu dener. Artık köşeye sıkıştığını hissettiğinde ise rotasını Devil’s Den ormanına çevirir. Ormanda hem güvende olacağını hem de takip edilemeyeceğini öngörür. Fakat planları tam anlamıyla işlemez.

Karl Markovics, Toby Nichols, Dan Beirne, Sarah Murphy-Dyson ve Nadia Alexander gibi oyuncuların başarılı performanslarıyla karşılaşacağız. Karanlık lanet filminin senaristi olan Justin P Lange aynı zamanda yönetmen koltuğunda da oturuyor. Kendisine yönetmen olarak eşlik eden bir diğer isim ise Klemens Hufnagl.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Bayanlar! Tüm Gözlerin Sizin Üzerinde Olmasını İster misiniz?

Balkonunuzda Siz de Çilek yetiştirebilirsiniz!