1. Ana Sayfa
  2. Online Alışveriş ve Moda

Seiko Saati Kalitesi İle Geçmişten Günümüze

Seiko Saati Kalitesi İle Geçmişten Günümüze
2

Seiko Japonca da dakika anlamına gelmektedir. 1881 yılında bugün ki seiko markasının temelleri Kintaro Hattori tarafından Tokyo Ginza bölgesinde atılmıştır. İlk olarak bir takı ve mücevher dükkânı olsa da bugünün seiko saati markası böyle oluşmuştur.

Sonralarda saat tamirine başlayan Hattori yaklaşık on yıl gibi bir süreden sonra da seiko markasını oluşturup fabrikasını kurmuştur. Bu sayede Japonya ilk otomatik saat teknolojisi ile tanışmış oldu. Bugün hala en yeni saat modelleri içerisinde bile kullanılan otomatik saat teknolojisi herkesi kendine hayran bırakmaktadır.

Bu Yazıda Neler Var

Seiko Saatin En Önemli Özelliği

Bir dünya markası olan seiko saatler de en dikkat çeken özellik otomatik olmasıdır. Otomatik saat teknolojisi saatin pilsiz çalışmasını sağlayan bir sistemdir. Seiko saati kolunuza taktığınızda hareket ettikçe kendi çalışma potansiyelini oluşturur böylece pil kullanımına gerek kalmaz. Hareket ettirildiği süre içinde kendi çalışma gücünü depolar ve kullanıp geri bırakıp tekrar aldığınızda da kullanmanızda bir sorun oluşturmaz. Bu özelliği ile diğer tüm saatlerden ayrılarak lider olma özelliğini hak etmiş bulunmaktadır.

Seiko Saat Modelleri

Seiko Saati

Seiko bir marka hatta bir dünya markası olduğu için pek çok modeli vardır. Ancak modellerin her biri tek tek saymamız mümkün değildir. Sadece kol saati denildiği zaman en üstün kalite ve modern teknoloji sadece seiko marka saatlerdedir.  Seiko saati hem erkeklere hem kadınlara ayrı ayrı hitap etmekte ve uzun ömürlü ürünler üretmektedir. Gücünü ışıktan ve hareketten alan saat sistemleri olan seiko ile pil kullanımına gerek kalmamaktadır.

Seiko Saati Fiyatları

Seiko Saati almak ve kullanmak herkesin hakkıdır. Saat yılların vazgeçilmez en kıymetli ve değerli aksesuarıdır. Geleneklerimizde, merasimiler de ve hediye bağlamında saat toplumumuz için bu kadar önemli iken bu değere en yakın saatin ise Seiko saati olduğunuz söylemeliyiz. Tüm seiko marka saatlere https://www.hizlisaat.com/seiko   linkinden erişim sağlayabilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Öne çıkan saat modelleri:

-Seiko SXDF62P Kadın Kol Saati

-Seiko SPC063P1 Erkek Kol Saati

-Seiko SUP857P Kadın Kol Saati

-Seiko SGG729P Erkek Kol Saati

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Geçmişten günümüze olan yazılara bayılıyorum mükemmel.

  2. Bu saatlere bayılırım görünüşleri de kullanışı da harika çok severek kullanıyorum iyiki almışım çok memnunum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir