Seninle Başım Dertte, 26 Nisan da Vizyona Girecek Filmler Arasında Yerini Aldı

Nisan-2019-filmleri-seninle-basim-dertte

Fransa tarafından üretilen En Liberte filminin uluslararası lansmanı The Trouble with You olarak yapıldı. Ayrıca filmin Türkiye’de 26 Nisan 2019 tarihinde vizyona gireceği belirtildi. Ülkemiz için Seninle Başım Dertte ismiyle beyazperdeye düşecek olan film hem drama hem de romantik komedi türlerinde izleyicisiyle buluşacak.

Seninle Başım Dertte filminin konusuna baktığımızda bir aile hikâyesine rastlıyoruz. Yvonne ve Santi’nin mutlu beraberliklerinden olmuş Theo isimli bir oğulları vardır. İyi bir polis olarak ölen Santi ise geride büyük bir yıkım bırakmıştır. Theo babasının izinden giden ve onun kendisine miras bıraktığı kişiliğiyle büyümeye çalışan bir çocuktur. Anne Yvonne ise Santi’nin aslında o kadar iyi bir geçmişe sahip olmadığını çok geç öğrenir. Artık oğlu Theo’nun bu geçmişle yüzleşmemesi için elinden gelenin çok daha fazlasını yapmak zorundadır.

Başrollerinde Adele Haenel, Damien Bonnard, Pio Marmai, Audrey Tautou ve Vincent Elbaz’ın bulunduğu oyuncu kadrosunu inceledik. Aynı zamanda Seninle Başım Dertte filminin yönetmeni Pierre Salvadori olmuş. Pierre Salvadori’nin senaryo çalışmalarında da Benjamin Charbit ile ortak çalıştığını görüyoruz.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık