1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler

Sigortalı Şehir İçi Nakliyat İle Eşyalarınıza Tam Güvence

Sigortalı Şehir İçi Nakliyat İle Eşyalarınıza Tam Güvence
0

Özfilo Evden Eve Nakliyat şirketi olarak değerli müşterilerimize sigortalı şehir içi nakliyat hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz bu özel hizmet sayesinde değerli eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Üstelik tüm sigorta işlemlerini de tamamen ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Tüm bunların yanı sıra alanında uzman personellerimiz, siz değerli müşterilerimize ücretsiz montaj hizmeti de sunuyor. Ücretsiz olarak sunduğumuz montaj hizmeti sayesinde beyaz eşyalarınızı kuruyor ve kullanıma hazır getiriyoruz. Özfilo Evden Eve Nakliyat şirketi olarak, 26 yılın getirdiği tüm tecrübeyi müşterilerimize yansıtıyor ve maksimum müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Şehir İçi Nakliyat Hizmeti Kapsamında Sunduğumuz Avantajlar

Özfilo Evden Eve Nakliyat şirketi olarak, değerli müşterilerimize oldukça özel avantajlar sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve müşterilerimizi korumak adına özel sözleşmeler yapıyoruz. Yaptığımız bu sözleşmeler sayesinde şehir içi ev taşıma hizmetini güvence altına alıyoruz.

Şehir içi nakliyat hizmeti kapsamında ayrıca değerli müşterilerimize asansörlü taşımacılık hizmeti de sunuyoruz. Sunduğumuz asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde hem nakliyat işlemini en hızlı sürede gerçekleştiriyor hem de finansal açıdan müşterilerimize tasarruf imkânı vaat ediyoruz.

İstanbul şehir içi nakliyat hizmetimiz kapsamında değerli müşterilerimize ücretsiz keşif ekibi de gönderiyoruz. Gönderdiğimiz bu keşif ekibi sayesinde her iki adresin konum bilgilerini öğreniyor ve eşya durumlarınızı gözden geçiriyoruz. Keşif işleminin hemen ardından müşterilerimize fiyat bilgisi veriyoruz.

Asansörlü Eşya Taşıma Hizmeti

Özfilo Evden Eve Nakliyat şirketi olarak değerli müşterilerimize asansörlü taşımacılık avantajını da sunuyoruz. Sunduğumuz bu özel avantaj sayesinde eşyalarınıza zarar vermeden oldukça kısa bir süre içerisinde nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Üstelik tüm bu nakliye sürecini de son teknoloji asansörlerimiz ile yapıyoruz.

Yüksek teknoloji asansörlü taşıma hizmetimizde yararlanabilmek için 0532 362 00 16  nolu telefon numaramızdan bizleri arayabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra internet sitemizi ziyaret ederek WhatsApp üzerinden bizlere ulaşabilir, her türlü soru ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Neden Özfilo Evden Eve Nakliyat Şirketini Tercih Etmeliyim?

Sigortalı Şehir İçi Nakliyat
Sigortalı Şehir İçi Nakliyat

Özfilo Evden Eve Nakliyat şirketi olarak bizleri tercih etmeniz için birçok farklı sebep bulunmaktadır. Bu sebeplerden bazıları ise şu şekildedir;

  • Şirketimiz başta şehir içi nakliyat hizmeti olmak üzere tüm nakliyat hizmetlerinde, değerli müşterilerine sigorta avantajını sunmaktadır.
  • Özfilo Evden Eve Nakliyat şirketi olarak, tüm nakliye işlerinde sözleşme yapmaktayız.
  • Asansörlü taşımacılık hizmetinde son teknoloji araçlarımızı kullanmaktayız.
  • 26 Yılın getirdiği tecrübe sayesinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.
  • Tüm bunların yanı sıra müşterilerimize ücretsiz montaj hizmeti de sunmaktayız.

Özfilo Evden Eve Nakliyat Olarak Sunduğumuz Tüm Hizmetler Nelerdir?

Özfilo Evden Eve Nakliyat şirketi olarak, 26 yıldır aralıksız bir şekilde değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Şirketimiz, başta şehir içi eşya taşıma hizmeti olmak üzere birçok farklı alanda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Uzman personellerimiz ve yüksek teknoloji araçlarımız ile sizlere sunduğumuz hizmetler ise şu şekildedir; Şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ofis taşıma, iş yeri taşıma, eşya depolama, parça eşya taşıma, asansörlü taşıma ve komple bina nakliyatı gibi ayrıcalıkları sizlere sunuyoruz.

Şehir içi nakliyat hizmetimizden yararlanabilmek için internet sitemizi ziyaret edebilir, randevu talebinde bulunabilir, WhatsApp üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ya da info@ozfilonakliyat.com adresine mail atabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Bağdat Caddesi üzerinde yer alan ofisimizi ziyaret edebilir, her türlü soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, ofisimizi ziyaret ederek ücretsiz keşif imkanımızdan da yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap