Sınır – Border – Türkçe Fragman 2 | 24 Mayısda Sinemalarda

https://youtu.be/FUhlva0UZpk

Border filminin Türkiye’de Sınır olarak duyurulduğunu belirtelim. Ancak filmin İsveç ve Danimarka ortak yapımı olduğunu görüyoruz. Bu sebeple orijinal ismi Grans olarak karşımıza çıkıyor. Dram ve romantik türlerini birbiriyle harmanladığı kadar fantastik yönlerinin de ilgi çekici olabileceği aşikâr. Vizyona gireceği tarih ise 24 Mayıs 2019 olarak açıklandı.

Hikâyesiyle Sınır filminin ilgi çekebileceği bir gerçek. Sıradan bir hayatın üzerine kurgulanmış son derece gerçekçi bir olay örgüsü olduğunu görüyoruz. Tina isimli ana karakterin kendi halinde yaşayan bir kadın olduğunu söyleyebiliriz. Gümrük memuru olarak çok ciddi bir performans sergilediğini ve bunu altıncı hislerine borçlu olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Bu sebeple kaçakçılar üzerinde ciddi bir koza dönüşüyor. Bir gün Vore ile tanışması ile birlikte yıllardır aynı sadelikte giden hayatı çok başka bir noktaya gelecektir.

Sınır filminin oyuncuları arasında Eero Milonoff, Eva Melander, Jörgen Thorsson, Andreas Kundler ve Viktor Akerblom yer alıyor. Yani Baltık kökenli bir oyuncu kadrosu görüyoruz. Ali Abbasi ile Isabella Eklöf tarafından yazılan senaryo yine Ali Abbasi tarafından yönetilerek çekilmiş.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık