Survivor 2020 Yarışmacısı Aycan Yanaç Kimdir?

fikirsiz_survivor-2020-yarismacisi-aycan-yanac-kimdir

Hemen herkesin Survivor 2020 ile tanıdığı Aycan Yanaç kimdir? Son günlerin en çok konuşulan sporcularından biri olan Aycan Yanaç Survivor 2020 ile büyük bir ün ve takipçi kazanmayı başarmıştı. Geçtiğimiz haftalarda adaya veda eden alımlı kadın sporcu ada sonrasında da büyük bir ilgi ile karşılaştı. Sosyal medya üzerinden açılan Aycan Yanaç instagram hesapları, güzel sporcunun yarışma sonrasında da gündemde kalmasını sağlıyor.

Aycan Yanaç Kimdir?

Survivor Aycan olarak tanınan Aycan Yanaç, aslında bir milli sporcudur. Kadın futbol milli takımı oyuncusu Yanaç, yarışmaya katılarak spor hayatına bir süre ara vermiştir.

Aycan Yanaç Kaç Yaşında? Nereli?

1998 yılında Almanya Nürnberg’de doğan Aycan Yanaç 2020 yılı itibari ile 22 yaşındadır. Göçmen bir anne ve babaya sahip olan Yanaç, Almanya’da doğmuş ve büyümüştür. Aynı zamanda Alman ve Türk futbolu kadrolarında kendine yer bulan güzel sporcu Erste FC Nürnberg II oyuncusudur.

Milli Takım Oyuncusu Aycan Yanaç Kimdir ?

Yetenekli oyuncu 2015 yılında Türkiye Kadın Milli Futbol Takımı 19 yaş altı kategorisinde forma giyme şansı yakalamıştır. İlk maçına önemli bir turnuvada çıkan güzel futbolcu UEFA Geliştirme Turnuvası’nda forvet görevini üstlenmiştir. 7 Nisan 2018 tarihinde oynanan Estonya – Türkiye dostluk maçında forma giyen yetenekli oyuncu Türk Milli Takımı yetişkinler kategorisinde ilk maç deneyimini yaşamıştır.

Survivor 2020 Aycan Yanaç Boyu Kaçtır?

Survivor Ünlüler takımı yarışmacısı Aycan Yanaç oyunlarda gösterdiği üstün performans ile büyük ilgi toplamıştı. Yarışma boyunca sahip olduğu sakin ve kendine has tavırları ile ilgi odağı olan güzel oyuncu fiziği ile de çok konuşuldu. Aycan Yanaç boyu arama motorlarında en çok araştırılan konuların başında gelmektedir. Peki, Aycan Yanaç boyu kaçtır?

170 cm boyundaki Yanaç, başarılı bir kariyer geçmişine sahipken, yarışmada iken yorumlarda bulunan Türk Kadın Milli Futbol Takımı teknik direktörü Necla Güngör, Aycan Yanaç’ı yarışma dönüşünde takıma alamayacağını ifade etmişti. Güzel sporcunun bundan sonraki günlerde spor hayatına dönüp dönmeyeceği merakla beklenirken, milli futbol takımı için tekrar çağırılıp çağırılmayacağı da belli değil.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık