in

Taylor Swift Ve Brendon Urie’nin ME Şarkısı 1 Saatte 11Milyon İzlendi

Taylor Swift – ME single olarak çıkarttığı şarkısı 1 günde 68 milyon izlenmeyle YouTube trend listesinde birinci sıraya oturdu. Şarkı yayınlandığı andan itibaren çok büyük bir hızla iTunes listelerinde 40’dan fazla ülkede birinci sırayı aldı. 1 saat gibi kısa bir zamanda 11milyon kez izlendi. Kolay kolayda yerinden ayrılacak gibi görünmeyen Taylor Swift, Me isimli kıpır kıpır bir şarkıyla izleyicilere dans ettiriyor. Şarkının klibinin başında kıvrıla kıvrıla görünen yılan biraz ürkütücü olsa da klip artarda tıklanıyor ve izleniyor. Her ne kadar klipe yılan ile başlansa da yılan yerini hemen kelebeklere devrediyor. Şarkıya başlanmadan önce Taylor Swift ile Brendon Urie bir apartman dairesinde Fransızca olarak tartışıyorlar.

Ve Taylor Swift İle Brendon Urie Şarkıya Başlıyorlar

Taylor Swift’in şarkıya girişi İngilizce olarak ve “Sana söz veriyorum benim gibi birini bulamayacaksın” sözleriyle oluyor. Taylor Swiftt’e Brendon Urie’ninde eşlik ettiği şarkının klipinde pastel renkler kullanılmış ve şeker tadında bir şarkı olmuş. Şarkı boyunca klipte kullanılan pastel renklerin hakimiyeti, Brendon Urie’nin şemsiye ile pencereden uçması ve çatıda Taylor Swift’e hediye ettiği kedi sonrasında birlikte ve grupça dans ediyorlar. Şarkı Taylor Swift’in Brendon Urie ile birlikte “Söz veriyorum benim gibi kimse sevmeyecek” sözleriyle ve rengarenk boya yağmuru görüntüsüyle bitiyor.

Şarkının ve klipin güzelliği dinleyicilere keyif veriyor olacak ki, şarkı 10-20 dakika gibi bir süre içerisinde takriben 500bin gibi izleniyor. Taylor Swift’in, Brendon Urie ile birlikte seslendirdiği “Me” şarkısı yine her zaman olduğu gibi milyarın üzerinde izlenecek gibi görünüyor. Bu dinlenme hızı da “Acaba bir rekor mu geliyor” dedirtecek boyutta insanları düşündürüyor.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Zaman Tasarruf Zamanı – Basit Ev Tasarrufu Sırları

1200 Adadan Oluşan Maldivler de Muhteşem Bir Tatil Yapmayı Kim istemez ki