in

The Assassin's Code- Suikastçı 3 Mayıs Cuma Günü Vizyona Girecek

The Assassin’s Code ile aksiyon ve gerilim sevdalılarını heyecanlandıracak bir filmle karşılaşmış olduk. Filmin Türkiye için duyurulmuş vizyon tarihi 3 Mayıs 2019. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan filmin uluslararası sinema platformlarında Legacy ismiyle de anıldığını görmekteyiz.

Filmin Konusu

Türkiye için lanse edilen isminin Suikastçı olduğu açıklanan The Assassin’s Code filminin konusu bir dedektiflik hikâyesi. Fakat bu kez profesyonel ve mesleğin zirvesindeki bir dedektiften ziyade çaylak bir dedektifin maceralarını izleyeceğiz. Çaylak fakat azimli bir dedektif olan Michael’in hayat hikâyesi ise oldukça ilginç. Babası da dedektif olmasına rağmen uyuşturucu sebebiyle meslekten alındığını bilir. Fakat hayatını kaybeden babasına bunu hiç soramaz. Şimdi ise milyonluk bir uyuşturucu ağının çökeltilmesi için yürütülen soruşturmanın başındaki dedektif hayatını yitirmiştir. Dava Michael tarafından yürütülürse tüm bu baskıdan kendisini sıyırma şansı yakalayacaktır.

Oyuncuları ve Yönetmeni

The Assassin’s Code filminde başrol oyuncularını Justin Chatwin, Peter Stormare, Mark Thompson, Robin Thomas ve Yancy Butler gibi başarılı isimler olarak görüyoruz. Senaryo için Valerie Grant ile Edward Lee Cornett ortak çalışmış. Yönetmenlik ise David A Armstrong’a kalmış.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Müzik Çocuk Gelişimi İçin Neden Faydalıdır?

Tuğçe Kandemir, Gülü Soldurmam ile Youtube Trend Videolar Listesine 3. Sıradan Giriş Yaptı