1. Ana Sayfa
  2. Müzik

Tuğçe Kandemir, Gülü Soldurmam ile Youtube Trend Videolar Listesine 3. Sıradan Giriş Yaptı

1
0

Tuğçe Kandemir – Gülü Soldurmam isimli şarkıyla 24 saati doldurmadan YouTube’da 4.6 milyon izleyiciye ulaştı ve Youtube trend videolar listesinde 3.sırada yerini aldı.

Bu benim öyküm isimli şarkısına kendi telefonuyla çektiği videoyu arkadaşlarının YouTube’a eklemesi sonucu dikkatleri üzerine çeken Tuğçe Kandemir, kısa bir süre içerisinde “Elveda”, “Açıldı Kapılar” ve “İyi ki doğdun Angaralı” isimli şarkıları da seslendirince pek çok kişi tarafından tanındı. Tanındıktan hemen sonra Eli Türkoğlu ile birlikte “Bu benim öyküm” şarkısını tekrar seslendirip klip çekince 160 milyona yakın izlenme yakaladı.

Tuğçe Kandemir’in İlk Albümü

Tuğçe Kandemir’in Aşkın’ın Şarkıları isimli ilk albümü Doğan Music Company tarafından çok yakında çıkartılacak. Dün itibarıyla müzik piyasasına sürülen sözleri Aşkın Tuna’nın kalemine, bestesi Coşkun Kıvılcım’a ve düzenlenmesi Emirhan Cengiz’e ait “Gülü Soldurmam” isimli şarkının klibine yönetmenliği Mustafa Özen yapmış. Ormanlık alanda bir evin önünde ve nehir kıyısında çekilen klip şarkıyla bir bütünlük oluşturmuş. Daha önce “Yanlış” isimli single çalışmasını çıkaran şarkıcının ilk albümü “Aşkın’ın Şarkıları” isimli bu yeni çıkartacağı albüm olacak. Dinleyicileri sözü ve müziği kendisine ait olan şarkılarının çıkartacağı bu ilk albümünde bulunup bulunmayacağını merakla bekliyor.

Tuğçe Kandemir’in “Gülü soldurmam” isimli duygusal şarkının da içinde bulunacağı albümü ile kendi popülaritesini daha da artıracağı ve yaptığı harika nağmeleriyle de kulaklarımızın pasını sileceği çok net bir şekilde görülüyor.

Yorum Yap