in

Türk Alman Ortak Yapımı Saf Filmi Bugün Gösterime Giriyor

Saf filminin Türkiye ile Almanya tarafından ortak bir projeyle üretilmesi ilginizi çekebilir. Hatta Romanya’da bu film için katkı sağlayan ülkeler arasında. Dram türündeki yapımın Türkiye’de gösterimi bugün başladı.

Günümüzün en büyük yeniliklerinden birisi olan kentsel dönüşümleri odak noktasına alan bir film izleyeceğiz. Remziye ve Kamil çiftinin İstanbul’un gecekondu semtlerinden olan Fikirtepe’de sürdürdükleri sıradan bir hayatları vardır. Kamil inşaat işi için semtte başlayan kentsel dönüşüm projelerinde yer almaya başlar. Ancak işyerinde kentsel dönüşüm için çalışırken, mahallesinde tam tersi bir psikolojiye bürünür. Bu farklı ruh hali ise ailesel, sosyal ve sınıfsal sorunların başlangıcını oluşturur. Saf filmi belki de birçok insanın yaşadığına ayna tutmayı başaracak.

Saf filminin oyuncu kadrosunda Onur Buldu, Saadet Işıl Aksoy, Erol Afşin, Ümmü Putgül, Ebru Ojen Şahin gibi isimler yer alıyor. Genç ve yetenekli kadrosunun dışında Ali Vatansever tarafından yazılıp yönetildiğini hatırlatmak istiyoruz.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yazın En Büyük Sorunu Ter Kokusundan Kurtulmanın 12 Muhteşem Yöntemi

Lazer Epilasyon Hakkında Sıkça Sorulan 5 Soru