in

Türk Korku Filmi KULYAS: Lanetin Bedeli 10 Mayıs da Vizyona Girecek Filmler Arasında Yerini Aldı

Kulyas: Lanetin Bedeli filminde korku ritüellerinin en özelini yaşayabilirsiniz. 10 Mayıs 2019 tarihinde vizyonda olacak yerli korku filminin kendisine has bir yapısı olduğunu söylemeden geçmeyeceğiz. Filmin korkuyu tek gerçek olarak yansıttığı bir hikâyeye sahip olması avantaj sağlıyor.

Kulyas kabilesine ait olan cinlerin çok uzun bir süredir aktif olmamasının sebebi büyücü Potifar olarak bilinmektedir. Yıllar önce onları hapsettiği için insanlarla bağlantıları yoktur. Hırs ve kibre yenik düşen insanlar yüzünden Kulyas: Lanetin Bedeli filminde insanlara tekrardan musallat olan kabileyle karşılaşacağız. Kabilenin lideri olan Murah insanoğlu ile yaptığı pazarlıkta her yıl bir kurban ister. Tabi ki bu kurban yalnızca bedeniyle değil tüm kötü hissiyatı, kibri, riyakarlığı ve kötülüğüyle kurban olur.

Kulyas: Lanetin Bedeli filminin oyuncu kadrosunda Halil Kumova, Nurdan Paksoy, Necdet Onur Serimer, Erdem Yılmaz ve Kübra Kılınçkaya yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Yunus Şevik ismini görüyoruz.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Çocukların Gelişimi İçin Aktivite Oldukça Önemlidir

10 Mayıs da Gösterime Girecek Filmler : Temizlikçi