in

Tuzlaspor’un internet sitesi hacklendi!

Tuzlasporun websitesi hacklendi

Tuzlaspor- Galatasaray Maçı sonrası yaşanan gerginliklerin ardından bugün Tuzlaspor’un internet sitesi hacklendi. ” Tuzlaspor web sitesine girenleri “GALATASARAY TARAFTARİNA SAYGİLİ OLUN.” yazısı altında Galatasaray bayrağı  karşılıyor.

Son Dakika Haberi! Tuzlaspor’un internet sitesi hacklendi!

Geçtiğimiz günlerde oynanan Ziraat bankası kupası 5. tur karşılaşması olan Tuzlaspor-Galatasaray karşılaşması sonrasında gelişen olaylar spor gündemine bomba gibi düşmüştü. Bir çok iddiaların dilden dile dolaştığı karşılaşma sonrasında Tuzlaspor internet sitesinin Galatasaraylı taraftarlarca hacklenmesi büyük şok yaşattı.

Tuzlaspor-Galatasaray Maçı Sonrası Kavga Çıkmıştı

17 Aralık 2019 tarihinde oynanan ve Ziraat bankası kupası 5. tur karşılaşması olan Tuzlaspor-Galatasaray maçı sonrasında soyunma odalarının tünel girişinde iki takım arasında olaylar çıktı.

Daha önce oynanan ilk maçta Gökhan Çıra,  soyunma odasına giderken Galatasaray’a küfür ederek fotoğraf paylaşımında bulunmuştu. Son maç çıkışında ise Gökhan Çıra‘ya “Ne oldu, konuşsana?” diyerek o günü hatırlatan Fernando Muslera ile Gökhan Çıra’nın arasında başlayan tartışma sonucu iki takım oyuncuları kavga etmeye başladılar.

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Yazar : Fikirbaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Saç Ekimi Öncesi Sonrası En Sık Sorulan Sorular

Elektrikli yerli otomobil

Yerli Otomobil Nerede Üretilecek? |Elektrikli otomobilin Üretileceği Şehir Belli Oldu