in

Uzun Zamandır Beklenen Marnies World – Dört Kafadar Gösterime Başladı

Marnies World filminin modernize edilmiş köklü bir eser olarak görünmesi size cazip gelebilir. Die Sagenhaften Vier veya Marnies Welt ismiyle de uluslararası sinema platformlarında yer alan Belçika ve Almanya ortak yapımı animasyon filmini biraz daha inceleyelim. Öncesinde ise aile, macera ve animasyon türlerini kapsayan Marnies World – Dört Kafadar  Uzun bir bekleyişten sonra 19 Nisan 2019 itibariyle seyircisiyle buluştu.

Okuduğumuz kitaplar arasında olma ihtimali en yoğun alternatiflerin başında Bremen Mızıkacıları geliyor. Çok eski ve köklü bir eser olmasının dışında oldukça temel bir düşünce yapısını insanoğluna kazandırdığını söylemek mümkün. Şimdi ise Marnies World filmiyle Bremen Mızıkacıları hikâyesinin modern halde sunulduğu şeklini izleme olanağımız var. Bunu çocuklarımızla ve ailemizle keyifli bir vakit geçirirken değerlendirmemiz mümkün.

Christoph Lauenstein tarafından yazılan filmin yönetmenliğinde de kendisini görüyoruz. Ayrıca kendisine Wolfgang Lauenstein eşlik ediyor. Marnies World filminde sesini duyacağımız isimler ise Axel Prahl, Alexandra Neldel ve Erik Borner oluyor.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Apex Legends Battle Pass söylentileri ve bilmeniz gereken her şey

Hayatınızdan Kilometrelerce Uzakta Tutmanız Gereken 5 İnsan Tipi