1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

WhatsApp Görüntülü Konuşma Kaç Kişi İle Yapılır? | 2021

WhatsApp Görüntülü Konuşma Kaç Kişi İle Yapılır? | 2021
0

WhatsApp görüntülü konuşma özelliği, kolay bir şekilde kullanılabilmektedir Geçtiğimiz aylarda uygulamaya gelen yeni bir güncelleme sayesinde görüntülü konuşma için belirtilen katılımcı sayısı da yükseltilmiştir. Peki, WhatsApp görüntülü konuşma kaç kişi ile yapılır, herhangi bir sınırı var mıdır? İşte, detaylar…

WhatsApp Görüntülü Konuşma Kaç Kişi İle Yapılır, Sınırı Var Mıdır?

fikirsiz-whatsapp-goruntulu-konusma-kac-kisiyle-yapilir-siniri-varmidir
WhatsApp Görüntülü Konuşma Kaç Kişiyle Yapılır?

WhatsApp görüntülü konuşma özelliğini aktif ve sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için uygulamanızın güncel olması gerekmektedir. Katılımcı sayısının yükseltilmesiyle birlikte artık WhatsApp uygulamasında mini toplantılar da yapılabilir hale gelmiştir. Uygulaması güncel olan kullanıcılar, 8 katılımcıya kadar aktif bir şekilde görüşmeler yapabilmektedir. Uygulama içerisinde yapılacak olan görüşmeler ise tamamen ücretsizdir.

WhatsApp Görüntülü Konuşma Bilgisayar Üzerinden Yapılabilir Mi?

fikirsiz-whatsapp-goruntulu-gorusme-bilgisayar-uzerinden-yapilabilir-mi

WhatsApp görüntülü konuşma özelliği ne yazık ki şu an bilgisayar üzerinden kullanılamamaktadır. Fakat, ilerleyen dönemler içerisinde WhatsApp kullanıcıları, bilgisayar üzerinden de görüntülü görüşmeler yapabilecektir.

WhatsApp Görüntülü Konuşma Kaydetme

fikirsiz-whatsapp-goruntulu-konusma-kaydetme

Anlık mesajlaşma uygulamasında yapacağınız görüntülü görüşmeleri, AZ Screen Recorder ve V Recorder uygulamaları sayesinde oldukça pratik ve hızlı bir şekilde kayıt edebilirsiniz. Ayrıca, kayıt ettiğiniz görüşmeleri de kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

WhatsApp Görüntülü Arama Ekran Küçültme Nasıl Yapılır?

fikirsiz-whatsapp-goruntulu-arama-ekran-kucultma-nasil-yapilir

WhatsApp kullanıcıları, uygulamanın içerisinde yer alan özelliği kullanarak görüntülü arama esnasında ekranı küçültebilmektedir. PiP Adı verilen özelliği kullanarak görüntülü arama esnasında oluşan küçültme işaretine tıklayabilir ve ekran boyutunu minimal hale getirebilirsiniz.

WhatsApp Görüntülü Arama Çalmıyor

fikirsiz-whatsapp-goruntulu-arama-calmiyor

WhatsApp görüntülü arama çalmıyor sorunu, oldukça sık karşılaşılan problemlerden biri olarak kabul edilmektedir. Bu tür sorunlar ile karşılaşan kullanıcılar, aşağıda anlatılan adımları takip ederek sorunu kolaylıkla ve pratik bir şekilde çözebilmektedir…

  • Söz konusu problemi çözebilmek için öncelikli olarak WhatsApp uygulamasına girmeniz gereklidir.
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ayarlar sekmesine tıklamalı ve karşınıza gelecek olan menüde bulunan bildirimler seçeneğine girmelisiniz
  • Bildirimler seçeneğine girdikten sonra karşınıza gelecek olan menüdeki tüm seçenekleri aktif hale getiriniz.

WhatsApp Uygulaması Nedir?

fikirsiz-whatsapp-uygulamasi-nedir

WhatsApp, mobil cihazlar için özel olarak geliştirilen ve 2009 yılında kullanıma sunulan özel bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcılar, söz konusu uygulamayı kullanarak ücretsiz ve sınırsız bir şekilde birbiri ile görüşebilmektedir. Tüm bunların yanı sıra kullanıcılar, uygulamayı kullanarak da birbirine oldukça kolay ve pratik bir şekilde doküman yollayabilmektedir.

2014 Yılında sosyal medya platformu Facebook’ a satılan söz konusu uygulama, kısa süre içerisinde kendini yenileyerek 1 milyar aktif kullanıcıya ulaşmıştır. Dünya genelinde en çok kullanılan uygulamalardan biri olan WhatsApp, aynı zamanda bilgisayar üzerinden de kolaylıkla kullanılabilmektedir. Sizlerde, aşağıda bulunan bağlantı seçeneklerini kullanarak uygulamayı indirebilir ve hemen WhatsApp görüntülü konuşma özelliğinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

  • WhatsApp uygulamasını ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirmek için tıklayınız.
  • WhatsApp uygulamasını ücretsiz olarak İOS cihazlarınıza indirmek için tıklayınız.

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap