1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Xiaomi, Yeni Akıllı Bilekliğini Duyurdu! Karşınızda Mi Smart Band 4C

Xiaomi, Yeni Akıllı Bilekliğini Duyurdu! Karşınızda Mi Smart Band 4C
0

Son dönemlerine ne popüler teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi, ülkesinde düzenlediği özel bir etkinlik kapsamında uygun fiyatıyla dikkat çeken yeni akıllı bilekliğini sonunda duyurdu.  Mi Smart Band 4C ismi verilen yeni cihaz, oldukça kaliteli tasarımı ile dikkat çekerken, fiyatıyla da göz dolduruyor.

Kullanıcıların karşısına LCD panel ile çıkmaya hazırlanan yeni akıllı bileklik, aralıksız iki saatlik kullanım imkanı sunuyor. USB Type-A bağlantısı sayesinde kullanıcılar herhangi bir ek aparata gerek duymadan cihazlarını şarj edebiliyor. Dilerseniz, Xiaomi şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni akıllı bilekliği gelin yakından detaylı olarak inceleyelim.

Bu Yazıda Neler Var

Mi Smart Band 4C Özellikleri

Mi Smart Band 4C Özellikleri

Xiaomi şirketi tarafından geliştirilen ve yakın zaman içerisinde kullanıma sunulacak olan yeni akıllı bileklik Mi Smart Band 4C özellikleri ile göz dolduruyor. 1.08 İnç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan yeni cihaz, kullanıcıların karşısına LCD panel ile çıkmaya hazırlanıyor.

Son derece şık bir tasarıma sahip olan yeni akıllı bileklik, tam şarj olduğunda iki haftalık kesintisiz kullanım imkanı sunuyor. İçerdiği batarya kapasitesi sayesinde kullanıcılar yeni akıllı bilekliği oldukça uzun süre kullanabiliyor.

Üstelik USB Type-A bağlantısı sayesinde kullanıcılar, herhangi bir ek aparata gerek duymadan cihazı şarj edebiliyor. Akıllı bilekliğinizi şarj etmek için Xiaomi şirketinin PowerBank cihazından faydalanabilirsiniz. Yeni Xiaomi Mi PowerBank 3 isimli cihaz hakkında bilgi sahibi olmak için diğer yazımızı okuyabilir, fikir sahibi olabilirsiniz.

Oldukça kusursuz özelliklere sahip olan cihaz da ayrıca uyku takibi ve çeşitli spor modları da bulunuyor. Kullanıcılar bu modlar sayesinde işlerini oldukça kolay bir şekilde yapabiliyor. Pratik ve ergonomik bir kullanıma sahip olan cihaz da ne yazık ki NFC desteği bulunmuyor. Tüm bunların yanı sıra dört farklı renk seçeneğine sahip olan cihaz fiyatı ile dikkat çekiyor.

Mi Smart Band 4C Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mi Smart Band 4C Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xiaomi tarafından tanıtımı yapılan yeni akıllı bileklik Mi Smart Band 4C fiyatı ile dikkat çekiyor. 14 Dolar fiyat etiketine sahip olan cihazın çıkış tarihi ise resmi olarak açıklanmadı. Son derece düşük bir fiyat etiketine sahip olan cihazın ayrıca 4 farklı renk seçeneği de bulunuyor.

İlk olarak Asya pazarında satışa sunulacak olan yeni akıllı bilekliğin ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz açıklanmadı. Teknik donanımı ve oldukça uygun fiyatıyla dikkat çeken cihazın ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Yorum Yap