1. Ana Sayfa
  2. Online Alışveriş ve Moda

Yastık Kılıfı Çeşitleri

Yastık Kılıfı Çeşitleri
Yastık Kılıfı modelleri
0

Yastık kılıflarının sağlık açısından önemi tartışılmaz. Uzun süreli kullanımlarda yastıklarda üreyen bakteri ve mantarlar sağlık için büyük tehdit oluşturacaktır. Büyük solunum problemleri gibi rahatsızlıkların kaçınılmaz olması kaçınılmaz olacaktır. Bu bağlamda yastık kılıfı kullanımı büyük ilgi görmektedir. Çok çeşitli kılıflardan en kaliteli içerikle üretilmiş kılıfları kolayca alabilirsiniz. Böylelikle yastığınızda bakteri üremesi engellenmiş olmaktadır.

Kaliteli Yastık Kılıfları

Kılıflar ile yastığınız da hiçbir zaman kirlenmemektedir. Yastık kılıfı, %100 pamuk renkli çarşaflardır. Bu ürünlere ek olarak fermuarlı ve ter pedli beyaz modelleri de bulabilirsiniz. Düz siyah tasarıma sahip şık bir yastık kılıfı da var. Sıvıya dayanıklı fermuarlı kılıfın bir diğer tasarımı ise %100 pamuk içeren düz beyaz bir üründür. Bu ürünlerin üst temas yüzeyleri %100 pamuk, orta katları ise %80 pamuk ve %20 polyesterdir. Aşağıdaki katmanlar %100 sıvıya dayanıklı PU membran ile kaplanmıştır. PU kaplama filmi hiçbir zararlı madde içermez. Bu ürünler fermuar kapama sistemine sahip olup, her yönden kullanışlı ve dayanıklı bir koruyucu kılıftır.

Farklı Özellikli Yastık Kılıfları

Nefes alabilirlikleri sayesinde bu ürünleri kullanarak mükemmel uyku deneyimleri yaşayabilirsiniz. Terlemeyi önleyen kılıflarda ihtiyacınız olan hava geçişleri kolaylıkla sağlanır. Özellikle müşterilerin genel olarak sorunu yastıkların sararmasıdır. Bu nedenle müşteri, yastığın sararmasını engelleyecek bir yastık kılıfı bulmak istemiştir. Bu bağlamda, bu belirgin avantajlara sahip ürünler, müşterilerin en beğendiği ürünler arasında yer almaktadır. Yastık kılıflarını https://www.madamecoco.com/yastik-kiliflari-1/ bu adresten satın alabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap