1. Ana Sayfa
  2. Teknolojik Gelişmeler

Yeni Akıllı Saat Amazfit Pop Tanıtıldı!

Yeni Akıllı Saat Amazfit Pop Tanıtıldı!
1

Çin merkezli teknoloji şirketi Huami, geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel bir lansman da bütçe dostu yeni akıllı saatini resmi olarak tanıttı. Amazfit Pop ismi verilen yeni cihaz, kare ekran yapısı ve oldukça üst düzey özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. 305 ppi Piksel yoğunluğuna sahip olan cihaz, herhangi bir parmak izi bırakmayan özel bir ekran kaplaması ile birlikte kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanıyor. İşte, tanıtımı yapılan bütçe dostu yeni akıllı saatin tüm özellikleri;

Amazfit Pop Özellikleri

Düzenlenen özel bir lansman da tanıtılan yeni akıllı saat Amazfit Pop özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. 1,43 inç büyüklüğünde TFT ekrana sahip olan yeni cihaz, oldukça ince ve kare ekran yapısıyla da göz kamaştırıyor. Herhangi bir parmak izini ekran da tutmayan cihaz, kullanıcıların karşısına özel kaplama ekran ile birlikte gelmeye hazırlanıyor.

Hem Android hem de İOS cihazlarında sorunsuz ve akıcı bir şekilde kullanılan yeni akıllı saat, Bluetooth 5 desteğine sahip. Bütçe dostu olmasıyla dikkat çeken yeni akıllı saatte aynı zamanda NFC teknolojisi de bulunuyor. Söz konusu teknoloji sayesinde kullanıcılar, alışverişlerini herhangi bir fiziksel karta gerek duymadan kolaylıkla ve pratik bir şekilde cihazlarından yapabiliyor.

31 Gram ağırlığında olan yeni cihaz, 5 ATM su basıncına karşı oldukça dayanıklı. Kullanıcılar, 5 ATM dayanıklılık özelliği sayesinde yeni akıllı saatlerini, 50 metreye kadar suyun altında kolaylıkla kullanabiliyor.

9 Günlük kullanım vaadi ile birlikte piyasaya çıkan yeni akıllı saatte aynı zamanda 60 farklı spor aktivitesi de bulunuyor. Hem donanımsal hem de tasarımsal olarak son dönemin en dikkat çeken cihazlarından biri olan yeni akıllı saat, farklı renk seçenekleri ile birlikte kullanıcıların karşısına gelecek.

Amazfit Pop Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

Amazfit Pop Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

Huami şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni akıllı saat Amazfit Pop fiyatı ile son derece dikkat çekiyor. 52 Dolar fiyat etiketine sahip olacak yeni cihaz, ilk olarak 1 Kasım tarihinde Çin de satış sunulacak. Bütçe dostu olması nedeniyle birçok kullanıcının dikkatini çeken yeni akıllı saatin ne kadar satacağı ise şimdiden oldukça merak konusu.

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 3 sene önce

    teknoloji haberlerini severim ve gördükçe okurum incelerim yeni akıllı saat amazfit pop çok güzel görünüyor bu haberi yayınladığı için fikirsiz.net sitesine teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir