Yeni Kablosuz Kulaklık OPPO Enco X Tanıtıldı!

Yeni Kablosuz Kulaklık OPPO Enco X Tanıtıldı!

Günümüzün en çok tercih edilen teknoloji şirketlerinden biri olan OPPO, geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel bir lansman kapsamında yeni kablosuz kulaklığını duyurdu. OPPO Enco X ismi verilen cihaz, etkileyici tasarımı ve amiral gemisinin andıran özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Gürültü azaltma modu ile birlikte oyun severlerin karşısına gelecek olan yeni cihaz, sadece 4,8 gram ağırlığında. Dilerseniz, etkileyici performansıyla dikkat çeken yeni kablosuz kulaklığı gelin daha yakından detaylı olarak birlikte inceleyelim.

OPPO Enco X Özellikleri

OPPO Şirketi tarafından tanıtımı yapılan ve etkileyici tasarımıyla oldukça göz kamaştıran yeni kablosuz kulaklık OPPO Enco X özellikleri ile dikkat çekiyor. Tasarımsal olarak AirPods Pro cihazına benzeyen cihaz, Android ve İOS cihazları ile sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Ağırlık olarak oldukça hafif bir cihaz olan yeni kablosuz kulaklıkta Bluetooth 5.2 desteği de bulunuyor.

Geçikme süresi ortalama 47 MS olan yeni cihaz, batarya kapasitesiyle de son derece dikkat çekiyor. Standart kullanımda 25 saate kadar kullanım imkanı sunan yeni kablosuz kulaklık, aktif kullanım da ise 5 saate kadar pil ömrü vaat ediyor. Tamamen özel olarak tasarlanan cihaz da ayrıca Qİ kablosuz şarj teknolojisi de bulunuyor.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra IP54 sertifikasına da sahip olan yeni kablosuz kulaklık her türlü suya ve toza karşı son derece dayanıklı. Üç farklı renk seçeneğine sahip olması beklenen yeni kablosuz kulaklıkta aynı zamanda DBEE 3.0 ses sistemi de bulunuyor. Dörtlü farklı gürültü azaltma moduna da sahip olan yeni cihaz, 2020 yılının en iddaalı kablosuz kulaklıkları arasında yer alıyor.

OPPO Enco X Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

OPPO şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni kablosuz kulaklık OPPO Enco X fiyatı ile son derece dikkat çekiyor. 999 Yuan fiyat etiketine sahip olan yeni cihaz, an itibariyle Çin de satışa sunuldu. İlerleyen dönemlerde diğer ülkelerde de satışa sunulması beklenen yeni kablosuz kulaklığın ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil. Etkileyici özelliklere sahip olan yeni ürünün ne kadar satacağı ise şimdiden merak edilen konulan başında geliyor.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık