1. Ana Sayfa
  2. Bugün TV de Ne Var

Yeni Online Dizi-Film İzleme Platformu Disney+ Hangi İçerikler ile Gelecek

Yeni Online Dizi-Film İzleme Platformu Disney+ Hangi İçerikler ile Gelecek
1

Disney tarafından geliştirilen dizi ve TV programı izleme platformu olan Disney+, Kasım 2019’da aylık abone ücreti 7 dolardan hizmete başlayacak. Platformun ABD ücretlendirmesi yaklaşık 7 dolar iken Türkiye’de bu fiyatlandırma 15 TL civarında olacak. Şimdiden oldukça iddialı gözüken bu yeni platform, bünyesinde pek çok dizi ve programı barındıracak. Üstelik tıpkı Netflix gibi Disney+ platformu için yayınlanan orijinal içerikler olacak. Bu zamana kadar resmileşmiş Disney içerik duyurularını bu yazıda bulabilirsiniz.

Popüler Yapımların Popüler İçerikleri Disney + da

Disney, Marvel, Pixar, Star Wars, Disney, National Geographic ve The Simpsons gibi yılların popüler yapımlarına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bunların yanı sıra platform için orijinal içerikler de yapılacak ve yalnızca bu platform üzerinden yayınlanacak.

Şimdiye kadar kesinleşmiş Disney+ Marvel içerikleri;

Loki, Hawkeye, WandaVision, What IF..?, The Falcon and Winter Soldier, She Hulk ve diğer Marvel Sinematik Evren yapımları. Marvel dizilerinin tümü ilk kez bu platform üzerinden yayınlanmış olacak.

Bunların yanı sıra platformda şimdiye kadar yayınlanmış olan tüm Star Wars filmleri ve dizileri de yer alacak. Hatta The Simpsons, Disney dizileri ve film yapımları, Pixar’a ait tüm yapımlar ve National Geographic içerikleri de platform üzerinden ulaşılabilir olacak.

Disney+ Obi Wan Kenobi Dizisi İle İddialı Geliyor

Star Wars Evrenine Ait Yeni Diziler

Disney Plus, yepyeni Star Wars yapımlarına da ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Şimdiye kadar kesinleşmiş üç adet Star Wars dizisi de ilk kez platform üzerinden ekrana gelecek. Bu dizilerin başını ise Ewan McGregor’un başrolünde olacağı Obi Wan Kenobi dizisi çekiyor. Obi Wan Kenobi karakterinin Anakin Skywalker’dan sonraki sürgün hayatına odaklanacak olan dizide Kenobi’nin Luke Skyawalker’a göz kulak olması işlenecek. Star Wars fanları tarafından oldukça merak edilen kayıp yıllar ve imparatorluğun zamanla yükselişi de bu dizide ziyadesiyle işlenecek.

Bir diğer yeni Star Wars dizisi de The Mandalorian adını taşıyor. Mandalore gezegeninden gelen bir kahramanın hayatına odaklanacak olan dizide gezgin ve oldukça güçlü bir karakteri tanıyacağız.

Son anda resmileşen açıklamalarda ise platform üzerinden bir de Star Wars: Rouge One karakterlerine odaklanan bir dizi yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir