in

Yeniden Gençleşmek İçin Haydi Aşıya

İçeriğinde hyalüronik asit bulunan H 100 aşısı kısaca gençlik aşısıdır. Estetik alanına en son giren yeni nesil gençleştirme işlemlerinden biridir. H100 aşısı yaşa bağlı olarak derideki nem kaybını toparlayan, ciltte oluşan kurumaların canlandırılmasında, sarkma kırışıklık olan bölgelerin sıkılaştırılmasında kullanılmaktadır. Her yaştaki kişilere uygulanabilir. Profesyonel kişiler tarafından yapılması sonuçları bakımından son derece önemlidir.

H 100 Aşısı Hangi sıklıkla uygulanabilir?

H-100 aşısı cildin durumuna bağlı olarak uygulanmaktadır.  Ciltteki deformasyon tespit edilerek kaç seans verilip verilmeyeceğine dermatolog tarafından karar verilerek uygulanmaktadır.  Cildin kuruluğu ve nem kapasitesi bu konuda en doğru bilgi vericidir. Fazla deformasyonu olmayan ve yaşı genç olan kişilerde 2 seans yeterli olmaktadır. Seanslar arasında en az 15 gün en fazla 21 gün aralık bulunmalıdır. Orta yaş ve üzeri ciltlerde 2 veya 3 seans uygulanmaktadır. Bu seans aralıkları da aynı şekilde 15 gün ile 21 gün aralığında yapılmaktadır.  Daha yaşlı ve deformasyonu fazla ciltlerde ise, 3 ile 5 seans yapılmaktadır. Bu seanslar ise hekimin önerisi doğrultusunda en az 7 gün en fazla 15 gün aralıklarla uygulanmaktadır.

Popo Estetiği Hakkında Tüm Bilmek İstedikleriniz

H100 Aşısı Hangi Durumlarda Kullanılır?

H100 aşısının içeriğinde hyaluronik asit ve etken maddesi şeker alkolü olan Mannitol bulunur.  Mannitol en güçlü antioksidanlardan biridir. Mannitol   hyaluronik asitle birlikte kullanıldığında  hyaluronik dokuda uzun süre kalabilecek maksimum düzeye gelmekte ve etkisini arttırmaktadır.  Mannitol ayrıca diüretik etkisi olduğundan vücutta bulunan ödemleri çözmeye yardımcı olur.

Gençlik Aşısı H100

Gençlik aşısı olarak da bilinen H100 aşısı ciltteki yaşlanma etkilerini tamamen ortadan kaldırdığı gibi gençleştirici olarak da kullanılır. H-100 Gençlik Aşısı, içeriğinde yoğun olarak anti-aging etki bulunur. Anti-aging etki cildin yaşlanmasını önler. H100 aşısı içeriğinde ayrıca, vitamin, mineral ve amino asitler bulunur. H-100 gençlik Aşısı, yaşlanmayı geciktirici etkisi,  kırışıklık ve sarkmaları önleme etkisi ve gevşek ciltlerin tedavisinde kullanılır. Hyalüronik Asit tek başına cilde aydınlık ve nem sağlarken, cildin elastikiyetini geri getirerek esneklik sağlar. Ayrıca cildi canlandırır, aydınlatır ve sıkılık sağlar.  H100 aşısı cilde direk enjekte edilmek suretiyle yapılmaktadır.  Tedavi sonunda cilt kaybettiği kolageni tekrar oluşturmaya başlar. Ciltte yarattığı gençlik etkisi ve yaşlanma geciktirici özelliği ile H 100 aşısı gençlik aşısı olarak bilinmektedir. H100 yani gençlik aşısı yüz, boyun, eller ve dekolte bölgesine uygulanarak ciltte ciddi anlamda gençlik sağlamaktadır.

H-100 Aşısı seans uygulamaları

Gençlik aşısı H 100, cildin durumuna göre tek bir seansta uygulanabilir veya cildin durumuna bağlı olarak 3 hafta arayla da uygulanabilir. Uygulanacak seans sayısını doktor veya uygulamayı yapacak olan uzmanlar belirlemektedir. Uygulama yapıldıktan sonra etkisi 1 yıl ve daha fazla sürmektedir.

H-100 Gençlik Aşısının Faydaları Nelerdir?

Hyaluronik Asit dokulara canlılık ve gençlik veren bir maddedir. Belli bir yaştan sonra hiyaluronik asit azalır ve vücut yaşa bağlı olarak artık üretilmemeye başlar. Bu durum ise yaşlılığı beraberinde getirir. H100 aşısı hiyaluronik asitin ömrünü uzatmaya ve etkinliğini devam ettirmesine yardımcı olur.  Yüzdeki kırışıklıkların açılması ve mimik çizgilerinin daha iyi görünmesini sağlar. Cildi sıkılaştırır, çizgileri giderir ve cildi eski elastikiyetine kavuşturur. Uygulama yapılmaya başladığı andan itibaren hücrelerin kendini yenilemesini sağlar, yaşlanmayı geciktirir ve yavaşlatır. Kas dokusuna direk etki sağlar ve kas dokusunu destekler. Böylelikle sarkmalar azalır ve cilt eski diriliğine yeniden kavuşur. Cildin nemini tutar ve cildi nemlendirerek dokuların kendini onarmasına yardımcı olur.

H 100 aşısı, cildi yenileyen, gençleşmeyi sağlayan ve yaşlanmayı geciktiren bir tedavi biçimidir. İçeriğinde bulunan mineraller, amino asitler, mannitol, collagen gibi maddeleri içermektedir. Bu maddelerin tamamı, cildin nemliliğini koruyarak hyaluronik asit ve collagen üretimini arttıran bir cilt yenileme ve tedavi yöntemidir. 

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Yazar : empati

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

George R. R. Martin’den Oyun Severlere Müjde: Elden Rıng

Adam Filmi

“Adam” Filmini İzleyin, Pişman Olmazsınız