in

Yerli Komedi Filmi Hasbihal, 26 Nisan’dan İtibaren Sinemalarda Gösterime Girecek

Hasbihal filminin yerli komedi filmi anlamında önemli bir yer tuttuğunu söylemek gerek. 2019’da çekilen yeni filmler arasında önemli güldürü ustalarını bünyesinde barındırdığı aşikâr. Komedi türündeki Hasbihal filmi için vizyon tarihi ise 26 Nisan 2019.

Hasbi isimli gencin hayatta pek başarılı olduğu bir hadiseye rastlanmamıştır. Ancak buna rağmen komşu kızı olan Müjgan onun rüyalarını süslemektedir. Şimdiye kadar onu hiç etkileyememiş olması ise hem içine kapanık olmasından hem de pek dikkat çekememesinden kaynaklanıyor. Ayrıca Müjgan’ın hayatında zengin bir ailenin çocuğu olan Tanberk vardır. Yani Hasbi için önemli bir rakibin olduğunu da unutmamak gerekir. Hazırladığı planla Tanberk’in fotoğraflarını fotomontaj ile şantaj malzemesi haline getirecektir. Tabi ki Tanberk’in ailesinin bu durumu öğrenmesiyle birlikte Hasbi’nin hayatı pek olumlu yönde etkilenmeyecek.

Hasbihal filminin Kemal Yılmaz ve Elife Özker yönetmenliğinde çekildiği görünüyor. Senaryoyu kaleme alan isim ise Ayhan Rüzgar oluyor. Ayhan Rüzgar aynı zamanda Selahattin Taşdöğen, Arzu Yanardağ, Belma Memati, Koray Ergun ve Mehtap Bayri ile oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Göz Kamaştıran O Muhteşem Yaylaları İle Trabzon’da Gezilecek Yerler

Turkcell Superbox İle Artık 4.5G Hızında İnternet Her Yerde