in

Yerli Korku Filminin Devamı Alem-i Cin 2 3 Mayıs da Sinema Severler İle Buluşacak

Alem-i Cin 2 filminin klişeleşmiş bir yerli korku filmi olduğunu düşünmek için ismi bile yeterli. Fakat filmin ilki olan Alem-i Cin filminin geçtiğimiz yıl vizyonda olması ve devamının hızlıca gelmesi bu algıyı kırabilir. Doğrudan korku temasını içeren ve doğaüstü varlıklar üzerine kurgulanmış bir yapım. Aynı zamanda filmin vizyon tarihi 3 Mayıs 2019.

Alem-i Cin Filminin Devamı

İlk filmin konusunda kabuslar gören genç bir kadın izlemiştik. Bunun sebebinin ise musallat olan cinler olduğu biliniyordu. Bu kez kaybolan bir kadın, paranormal olaylara şahit olan genç bir karakter izleyeceğiz. Paranormal bir takım olaylara şahit olan çocuğun babası ise Salih Hoca olarak bölgede tanınan bir kişidir. Kızın ortadan kaybolduğu alanda da tek bulunan kişinin Salih Hoca olması polis memuru Yusuf’un atlamadığı bir detaydır. Karmaşık bir olay örgüsüyle beraber Alem-i Cin 2, sürükleyici olduğunu beklediğimiz korku filmlerinden birisine dönüşüyor.

Oyuncular ve Yönetmen

Alem-i Cin 2 filminde yönetmenlik ve senaristlik yine Özgür Bakar tarafından üstlenilmiş. Oyuncular arasında da Bekir Behrem, Vural Ceylan, Miraç Sevsay, Ali Kaan Serez, Alper Kıvılcım gibi isimler yer alıyor.

Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

Rapor et

Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Tuğçe Kandemir, Gülü Soldurmam ile Youtube Trend Videolar Listesine 3. Sıradan Giriş Yaptı

Biyolojik Yaşınız İle Vücut Yaşınız Aynı mı? Hemen Vücut Yaşınızı Hesaplayın