1. Ana Sayfa
  2. Müzik

Youtube Premium Türkiye’nin Özellikleri

Youtube Premium Türkiye’nin Özellikleri
1

Netflix, Hulu, Apple TV ve Spotify gibi ücrete tabi tutulan TV ve müzik platformlarına yeni bir rakip olarak gelen YouTube Premium artık ülkemizde de hizmet vermeye başladı. Dünyada 17 Mayıs 2018 tarihinde yayın hayatına başlayan bu yeni sistem ülkemizde de heyecanla beklenmekteydi. Youtube Premium Türkiye sistemi hakkında merak ettiğiniz pek çok detayı bu yazıda bulabilirsiniz.

Youtube Premium Türkiye de Göze Çarpan Özellikler

YouTube Premium, ile abone olduğunuz kanalların yayınlamış olduğu videoları hızlı ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra herhangi bir reklama maruz kalmadan dilediğiniz uzunlukta videoları izleme özgürlüğüne de sahipsiniz. YouTube Premium ile platformun en sevilmeyen özelliği olan reklamlara bu sayede son verebilirsiniz. YouTube Premium aynı zamanda arka planda oynatma ve çalma özelliği ile de bu platformu kullananları memnun ediyor. Tüm bunların yanı sıra tıpkı Netflix platformunda olduğu gibi yalnızca YouTube Premium üyelerine özel içerikler de bu uygulamada yer alacak. Platform üzerinden premium üyelik satın alarak özel içeriklere ulaşabilir ve hatta dilediğiniz içeriği ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

ilginizi Çekebilir: Sagopa Kajmer Yeni Şarkısı “Avutsun Bahaneler” i Youtube Üzerinden Yayınladı!

Youtube Premium Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

YouTube Premium ülkemizde ilk üç ay ücretsiz olarak hizmet vermektedir. İlk üç ayın ardından ise toplamda 4 adet paket özelliği ile premium hesaba sahip olabilirsiniz. Tek kişilik hesaplar 16,99 TL, 5 kişilik aile hesapları ise 25,99 TL olarak belirlenmiştir. Bunların yanı sıra yalnızca Youtube müzik aboneliği bireysel olarak 13,99 TL ve aile aboneliği olarak da 20,99 TL olarak belirlenmiştir.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir