in

Ziraat Kredi İhtiyacınızda Hemen Yanı Başınızda

Ziraat Kredi Seçenekleri |Ziraat Bankası Esnaf Kredisi Faizsiz

İhtiyaçlarınıza göre uygun faizli krediler, ödeme planınıza göre düzenlenmiş ödemelerle, her bütçeye uygun krediler Türkiye’nin bankası Ziraat Bankası’nda. Ziraat kredi seçenekleri bol olan özellikle ziraat esnaf kredisi dile KOBİ’lerin yanında olan Ziraat Bankası

Tüketicinin yanında, geleceğinizi düşünen, yarınlarınızı garanti altına alan banka olarak anılmaktan gurur duyuyor. bankaya dair var olan güveni boşa çıkartmamak, ellerinden gelenin en iyisini yapmak için var güçleriyle çabalıyorlar.

İlginizi Çekebilir: Öğrencilere Özel 6 Avantajlı Banka Kartı

Türkiye’nin güvenilir bankası Ziraat bankasından kredi almak kolay elde edilebilir bir ayrıcalıktır.

Taksit ödemeleri , faiz oranları, kredi tutarı, masraf ve komisyon ücretleri ile ilgili müşterilerine özel kolaylıklar sağlanıyor.

Ziraat Bankası ; ihtiyaç kredileri, konut kredileri, taşıt kredileri, ziraat esnaf kredisi, eğitim kredileri gibi seçenekler için kişiye özel faiz oranı oluşturuluyor ve ödeme planı düzenlemesi yapılıyor.

Bireysel kredi ve kredi kartı başvuruları için Ziraat Bankası internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Şubelerden kredi talebinde bulunabilir veya 4747’ye istediğiniz kredi türünü, TC kimlik numaranızı talep ettiğiniz kredi miktarınızı ve net aylık gelirinizi yazıp yollayabilirsiniz. (TAŞIT  11*********  5000 TL  1600 TL)

Ziraat kredi seçenekleri ve Ziraat Bankası esnaf kredisi faizsiz kullanımı hakkında detaylı bilgi için Ziraat Bankası müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz. İsterseniz ziraat kredi hakkında Ziraat Bankası şubelerinden bilgi alabilirsiniz.

#1 Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankasından talep ettiğiniz miktarda düşük faizli ihtiyaç kredisi almak, 48 aya kadar vade imkanından yararlanmak ve size özel ödeme planını oluşturarak ödeme sıklığınızı düzenlemek, düşük masraf ücreti ödeme ayrıcalığıyla artık çok kolay.

Ziraat Bankasından ihtiyaç kredisi başvurusu için şubelere gidebilir veya Ziraat Bankası web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi vade farkları ve genel faiz oranları

→ 5.000 TL krediniz için 12 aya kadar vade düzenlemesi yapılır %1.63 faiz oranı uygulanır aylık ödemeniz 472 TL ve toplam borcunuz 5.685 TL olur.

→ 10.000 TL krediniz için 12 aya kadar vade düzenlemesi yapılır %1.63 faiz oranı uygulanır aylık ödemeniz 943 TL ve toplam borcunuz 11.369 TL olur.

→ 15.000 TL krediniz için 12 aya kadar vade düzenlemesi yapılır %1.63 faiz oranı uygulanır aylık ödemeniz 1.415 TL ve toplam borcunuz 17.054 TL olur.

→ 30.000 TL krediniz için 12 aya kadar vade düzenlemesi yapılır %1.63 faiz oranı uygulanır aylık ödemeniz 2.826 TL ve toplam borç 34.107 TL olur.

  #2 Ziraat Bankası Konut Kredisi

  Ziraat Bankası konut kredisi ayrıcalığıyla sahip olmak istediğiniz evi satın alın !

  Ziraat bankası konut / gayrimenkul kredisi adı altında konut kredisi, ortak konut kredisi, iki yıl sadece faiz ödemeli konut kredisi, inşaat tamamlama kredisi, arsa kredisi, bireysel iş yeri kredisi ve ortak iş yeri kredisi seçenekleriyle müşterilerine esnek ödemeli ve düşük faizli konut kredisi imkanları sunmaktadır.

  120 ay vadeli krediniz ile satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin en fazla %80i kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi kullandığınız konut üzerine kredi boyunca ipotek konulur yetersiz bulunduğu takdir de ek ipotek de istenebilir. Ziraat bankası konut kredisinden yararlanarak 120 ay vadeli, esnek ödeme planlı, dosya masrafsız, kredi süreniz boyunca konut, hayat ve deprem sigortalı şekilde dilediğiniz evi satın alabilirsiniz. Uygun faiz oranı ve düşük ödeme imkanıyla içinizi rahatlatan Ziraat Bankası ev sahibi olmanız için sizi destekliyor.

  Ziraat Bankasından konut kredisi almanın şartları ve  gerekli olan belgeler için Ziraat bankası web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ziraat Bankasından konut kredisi almak için şubeleri de ziyaret edebilirsiniz.

   #3 Ziraat Bankası Taşıt Kredisi

   Türkiye’nin güvenilir bankası Ziraat Bankası ayrıcalığıyla hayalinizdeki arabaya kavuşabilirsiniz. Tüketicinin ve esnafın yanında olan Ziraat Bankası almak isteğininiz taşıta sahip olabilmeniz için de yanınızda. Ziraat bankasından Taşıt kredisi, indirimli taşıt kredisi ve transfer taşıt kredisi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

   Taşıt Kredisi 0 km ve 5 yaşına kadar olan taşıtlar için geçerlidir. Taşıtınızı ruhsata husisi kaydedilmesi şartıyla ticari amaçlı kullanabilirsiniz. Teminat olarak banka aracınızı rehin olarak belirtir yeterli görülmediği taktirde farklı rehinlerde belirtilebilir. Kredi süresince kaskonuz ve hayat sigortanız sağlanır. İndirimli Taşıt Kredisi taşıtın tutarının bir kısmını kendisi karşılayan müşterilerimize yöneliktir. Taksitler düşük tutulur. Transfer Taşıt Kredisi ise 0-5 km araçlar için geçerlidir, ödeme kolaylığı sağlanır taksit ödemeliriniz planladığınız şekilde düzenlenir. 48 aya kadar vade imkanından yararlanabilirsiniz. Ruhsatında hususi şekilde kayıt edilmesi durumunda hafif ticari araç alımında da kredi kullanabilirsiniz. Teminat olarak banka aracınızı rehin olarak gösterir bunun yanında da gerektiğinde ek rehin isteyebilir.

   Ziraat Bankası’ndan düşük faizli taşıt kredisi almak ve esnek ödeme planından yararlanmak için şubeleri ziyaret edebilirsiniz.

    #4 Ziraat Bankası Esnaf Kredisi

    Ziraat Bankası Esnaf Kredisi

    Esnafın, çiftçinin her zaman yanında olan, küçük işletmelere destek sağlayan düşük faizli Ziraat Bankası esnaf kredisi almak çok kolay. Ziraat bankasının yeni esnaf kredisi paketleri ile özel planlanmış ödeme sıklığından yararlanabilirsiniz.

    Esnaf ve KOBİ’lere esnek ödeme imkanlı kredi şansı Türkiye’nin Bankası Ziraat Bankası’nda. Projeleri KOSGEB tarafından onaylanan esnaflara EŞ FİNANSMAN KREDİSİ. Küçük işletmelere işleriyle ilgili destek, geleceğini garanti altına almak isteyen esnafa ödeme kolaylıklı, düşük faizli kredi imkanı Ziraat Bankası’nda.

    Ziraat Bankası esnaf kredisi vade farklı, faiz oranlı ödeme planı

    → 150.000 TL kredinize 36 aya kadar vade düzenlemesi yapılabilir. %1.93 faiz oranı uygulanır aylık taksitiniz 5.910 TL olur.

    → 20.000 TL krediniz için 36 aya kadar vade düzenlemesi yapılabilir.  % 1.99 faiz oranı uygulanır aylık ödemeniz 796 TL olur.

    → 50.000 TL krediniz için 36 aya kadar vade düzenlemesi yapılabilir. % 1.99 faiz oranı uygulanır aylık ödemeniz 1.990 TL olur.

    → 100.000 TL krediniz için 36 aya kadar vade düzenlemesi yapılabilir. % 1.99 faiz oranı uygulanır aylık ödemeniz 3.980 TL olur.

    → 150.000 TL krediniz için 36 aya kadar vade düzenlemesi yapılabilir. % 1.99 faiz oranı uygulanır aylık ödemeniz 5.970 TL olur.

     #5 Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

     Uygun faiz oranlı Ziraat Bankası kredi kartlarıyla gönlünüz rahat bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

     Alışveriş ödemelerinizi taksitlendirerek yapabilir, harcadığınız kadar puanı kredi kartınızda biriktirebilirsiniz. Nakit avans özelliğiyle kredi kartınızdan düşük faizle nakit çekebilir, nakit avans ödemenizi taksitlendirerek yapabilirsiniz. Kredi kartınızla dilediğinizce alışveriş yapabilir, kampanyalara katılabilir, puan biriktirebilirsiniz.

     Ziraat Bankası kredi kartı başvurusunu sms yoluyla kolaylıkla yapabilir veya Ziraat Bankası şubelerini ziyaret ederek Ziraat Bankası kredi kartına sahip olabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın sunduğu ayrıcalık ile hem kredi kartı hemde banka kartı aynı kartta ! Kartınızın ön tarafında banka kartı bilgileriniz yer alırken arka tarafında kredi kartı bilgileriniz yer alır.

     Ziraat Bankası kredi kartı seçeneklerini aşağıda sıraladık :

     Combo Kartlar : Bankkart Combo – Bankkart Combo Gold – Bankkart Combo Platinum

     Banka Kartları : Bankkart – Kampüs Kart

     Bankkart Genç

     Detaylı bilgi için ve kredi kartı başvurusu için ziraat bankası web sitesini ziyaret edebilirsiniz veya Ziraat Bankası şubelerine gidebilirsiniz.

      Bu içerik FİKİRLE formlarımız ile oluşturulmuştur. Siz de içerik ekleyebilirsiniz

      Fikrinizi Öğrenebilirmiyiz?

      Yazar : Romantik07

      Bir cevap yazın

      E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

      Loading…

      0

      Duygusal Zeka (EQ) Geliştirilebilir mi?

      Tim Burton Filmi

      En Etkileyici 5 Tim Burton Filmi